TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Własny ogród

05 wrz 2016, 11:12

A mi się takie zimowe podobają, jednakże nie zastąpią zwykłych. Aby ogród był funkcjonalny, trzeba zadbać o niego od podstaw. Tutaj: http://www.ekoerg-system.pl/nasze-produkty/ znajdziecie kratkę trawnikową, która utwardza podłoże, ale pełni również funkcję dekoracyjną. Jest doskonała na podjazd.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Własny ogród

05 wrz 2016, 11:27

Mi też się podobają ogrody zimowe, choć na dobrą sprawę nie są zbyt praktyczne. A podobają Ci się te domki narzędziowe z Drewnolandii? Mogłabyś do nich chować wszystkie sprzętu niezbędne do pielęgnacji ogrodu.

marta88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 cze 2016, 19:31

Re: Własny ogród

04 paź 2016, 22:19

Ja prace ogrodowe, te jesienne, polubiłam dopiero od czasu, jak nabyliśmy kompresor do warsztatu i wykorzystujemy go również w ogrodzie (link usunięty). Wywieje cały kurz, piach i zeschnięte liście a ja mam o wiele mniej pracy dzięki niemu. Do wyboru są urządzenia o róznej mocy, w zależności do czego będą stosowane.

Awatar użytkownika
karolin89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2017, 09:28

Re: Własny ogród

10 maja 2017, 22:49

Własny ogród to fajna sprawa, ale tworząc warto pomyśleć o wszystkich pozytywnych stronach jego i wydatkach, jakie nas czekają nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Warto wiedzieć co do czego i jakie warunki musi posiadać, aby w pełni rosą.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Własny ogród

24 cze 2018, 21:24

Ja uwielbiam mój ogród. Zaplanowany od początku do końca samodzielnie, sami z mężem wybieraliśmy rośliny, sadziliśmy, pielęgnujemy. I mamy hamak, meble ogrodowe zrobione przez męża z palet, oświetlenie ogrodowe - lampy solarne, jak słonko poświeci to działają :-D Jeszcze tylko pozbyć się komarów i będzie idealnie :D

owiral
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 11:55

Re: Własny ogród

24 lip 2018, 12:02

ja ze stwojej strony przede wszystkim postawiłam na piękny trawnik :ico_haha_02: to miała być moja duma i wizytówką domu/ogrodu. Dlatego dużo czasu spędziłam szukając optymalnej trawy, aż w końcu padł wybór na greenato z Gardenflora.pl Generalnie polecam sobie sporo poplanować i nie robic nerwowych ruchów - w tym wypadku spokoj i przemyślane działanie to klucz

Awatar użytkownika
kiksja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018, 22:22

Re: Własny ogród

30 lis 2018, 14:01

Hejka ;) Czy jesteście może w stanie polecić jakiś naprawdę dobry sklep z meblami do ogrodu? Ja mam właśnie dylemat z wyborem... Zastanawiam się, czy oferta focusgarden.pl będzie ok. Co na ten temat myślicie?

Awatar użytkownika
annadominika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2018, 12:55

Re: Własny ogród

04 gru 2018, 06:49

Ja sama nie pielęgnuję ogrodu, ale w moim rodzinnym domu mama ma na tym punkcie bzika. Mamy cudowny ogród w którym uwielbiam przesiadywać latem.

Awatar użytkownika
kami89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2019, 17:49

Re: Własny ogród

05 sty 2019, 15:43

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie pomóc. Warto się wśród nich rozeznać.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Własny ogród

08 cze 2020, 11:05

Pamiętajmy, że urządzając ogród, nieważne, czy zimowy, czy zwykły zadbajmy o jego dobre oświetlenie, Takie fajne inspiracje, znajdziemy na stronie internetowej,https://klusdesign.pl/.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość