Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Jaka pralke kupić

05 wrz 2016, 07:24

Witam
zastanawiam się nad nową pralką. Co możecie polecić?

MoniaRa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:30

Re: Jaka pralke kupić

05 wrz 2016, 10:24

Do tej pory mogę powiedzieć - tylko BOSCH. Bezawaryjna, sprawna, bezkonkurencyjna.
:ico_duzepranko:

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Jaka pralke kupić

05 wrz 2016, 13:24

Ja mam Candy. Zdecydowałam sie na nią po przeczytaniu kilku wątków na forum o agd ( na elektrodzie). Wiele osób sobie pralkę polecało. Kupowałam ją 3 miesiące temu, ten model jeszcze jest w sprzedazy:
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... -138dwc3-s

Pralka na 8 kg pojemności przy 47 cm grubości czyli slim. Ma wysoko otwierane drzwiczki tak wiec nie musisz się schylac aby załadować pranie. WIele programów, mozna sobie wszystko ustawić. Klasa A +++ oraz opóźnienie startu. Pralka ma automatykę ważenia tak więc nabiera tyle wody ile jest potrzebne.

Brit
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 sty 2016, 00:00

Re: Jaka pralke kupić

26 wrz 2016, 11:51

Na pewno polecam kupować w sklepie internetowym bo o wiele taniej jest. Ja właśnie stoję przed tym samym wyborem i szukam na electro.pl bo ceny niskie i dostawa gratis. Zastanawiam się nad Samsungiem, koleżanka ma i bardzo chwali.

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Jaka pralke kupić

09 paź 2016, 22:46

Jak najbardziej CANDY tak jak Jadwisia to co powinniście brać pod uwagę to jakość sprzętu, jego funkcjonalność w danym przedziale cenowym. CANDY już najtańszy sprzet bardzo bogato wyposaża. Do tego przynejmniej moim zdaniem ich design jest jednym z bardziej wpadających w oko.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jaka pralke kupić

20 paź 2016, 09:32

Pralkę najlepiej dostosować do pomieszczenia, tak by była maksymalnie użytkowa. U mnie jest wąska otwierana od góry, ale jeżeli chodzi o taki sprzęt lepiej wydać więcej niż mniej

MagdusiaCz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2016, 15:27

Re: Jaka pralke kupić

21 paź 2016, 15:36

Moja pralka ma już 7 lat i oby jeszcze drugie tyle posłużyła! Jest to LG wkład 8 kg. I to jest dla mnie najważniejsze. Jest nas piątka i gdyby pralka była mniejsza to chyba nigdy nie kończyłabym prać. :) Ciuszki 10-miesięcznego synka piorę osobno. W ciągu tygodnia jest to około 8-10 pralek (z ręcznikami i pościelami) a tu jeszcze firany trzeba wyprać, koce odświeżyć itd. Oczywiście pralka musi być dostosowana rozmiarem do pomieszczenia w którym stoi. Ja preferuję pralki ładowane od przodu. Ale to już kwestia gustu. Z istotnych dla mnie funkcji są pranie antyalergiczne i pranie ubranek dziecięcych. W tych programach płukanie jest w ciepłej wodzie dzięki temu lepiej wypukuje się proszek.

Awatar użytkownika
mojani91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:42

Re: Jaka pralke kupić

23 paź 2016, 21:21

Ja polecam Electrolux:)

Kokosana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:28

Re: Jaka pralke kupić

13 gru 2016, 22:39

Ja mam whirlpool i też sobie chwalę, chodzi od lat bez zarzutu. Akurat ją kupowałam w RTV EURO AGD, tam też pomagali mi wybrać a żeby pasowała do łazienki, więc na pewno mogę polecić fachowe doradztwo. Akurat wtedy mi też zależało na solidnej, a zarazem żeby zbytnio portfela nie uszczuplić i faktycznie, jedno i drugie spełnione.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jaka pralke kupić

07 lis 2018, 10:28

Ja od kilku lat mam pralkę z firmy Amica, a w razie jakichkolwiek problemów z nią polecam serwis http://www.technikan.pl/. Działa on w każdym niemal większym mieście w Polsce, również w Częstochowie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość