Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

Roczek

22 lip 2007, 15:11

moje dziecko za miesiac z kawaleczkiem konczy roczek. w zwiazku z tym, mam pytanie. jak u Was wygladalo to swięto???? co za smakolyki przygotowywalyscie??? jakie zabawki dostaly Wasze dzieci?? i cala reszta zwiazana z tym waznym wydarzeniem.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lip 2007, 15:50

Lisiczka ,jezeli chodzi o roczek u mojego Bartosza ,to był bardzo skromny :-) Zaproszeni byli tylko chrzesni synka i dziadkowie ze strony mojego meża jak i moi rodzice :-) :-) Było skromnie ,ale fajnie i miło.Ja zrobiłam torta ,upiekłam jednego placka ,zrobiłam sałatke jarzynową ,kanapki no i oczywiście ciastka i ukochane flipsy Bartosza na stole musiały byc,bo bez tego imprezy nie było by zadnej :ico_oczko: :ico_oczko: Z prezentó dostał wóz strazacki ,który do tej pory uwielbia,pampersy
(ku mojej uciesze :ico_oczko: ) i klocki :-) :-) :-)
Acha ,sliczna masz córeczkę :-) :-)

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

22 lip 2007, 20:11

dzieki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lip 2007, 20:30

lisiczka pisze:dzieki :ico_wstydzioch:
Lisiczka ,a dlaczego sie wstydzisz :-D :-D :-D Córeczkę masz sliczna ,nie kłamie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

22 lip 2007, 21:27

Dora1 pisze:
lisiczka pisze:dzieki :ico_wstydzioch:
Lisiczka ,a dlaczego sie wstydzisz :-D :-D :-D Córeczkę masz sliczna ,nie kłamie :ico_haha_02:


no bo tak od razu od komplementow zaczynam moja przygode na tt, az mi glupio. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lip 2007, 22:21

lisiczka pisze:
no bo tak od razu od komplementow zaczynam moja przygode na tt, az mi glupio. :ico_haha_01:
I o to chodzi,bedziesz za to tutaj na TT codziennie :ico_oczko: :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 lip 2007, 12:53

lisiczka, u mnie bylo podobnie jak u Dory :-) byla tylko najblizsza rodzina i oczywiscie chrzestni ..co do smakolykow ,oczywiscie byl tort :-) ale dalam zamowic i mialam tort w ksztalcie glowy myszki miki ,potem salatke ,jakies wedliny ,pomidorki itp . Dostala od swych gosci ,2 kurteczki ,lalke ,cos slodkiego ,pieniazki.Pieniazki to byly od dzidkow i babc :ico_oczko: ,zreszta zaproszeni goscie pytali sie mnie co maja kupic Zuzance i szczerze mowiac cieszylam sie z tego ,bo pieniazki moglam dolozyc i cos konkretnego malej kupic :ico_oczko:
fajna pamiatka jest tez nagranie kamera z roczku ,tym bardziej ze wtedy nie mialam jeszcze cyfrowki a kamery dotad nie mam :-) i chetnie wracam do tych zdjec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

23 lip 2007, 13:36

dzieki dziewczyny za podpowiedzi.u nas tez bedzie tylko najblizsza rodzina, chrzestni moj brat z zona i dzieckiem, razem 15 :ico_szoking: osob, wiec juz niezle przyjecie sie szykuje. pytalam w cukierni ile kosztuje tort na roczek, to mi pani zaspiewala 35 zl za kg. :ico_szoking: wiec musze znalezc kogos kto robi dobre i w miare tanie torty.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lip 2007, 15:12

Lisiczka torta bym Ci zrobiła ,ale chyba za daleko mieszkasz :-D :ico_noniewiem: Jezeli chodzi o duze przyjecia ,to jak moja Kasia kończyła roczek to było 30 :ico_szoking: :ico_szoking: Chyba zdurniałam wtedy,albo za duzo pieniedzy miałam :ico_oczko: :ico_oczko: Ale bardzo miło wspominam ,nie miałam jeszcze wtedy cyfrówki,ale podobnie jak u Mal :-) mam duzo zdjeć i film,bardzo miło powspominac :-) :-) Niestety u Bartosza spasowaliśmy ze względu na finanse :ico_noniewiem:
I tak sobie pomyślałam ,ale ten czas leci-moja Kasia idzie już do II klasy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lip 2007, 19:27

lisiczka, zgadzam się z Dorą...masz ładną córcię :ico_haha_02:
Jeśli natomiast chodzi o pierwsze urodzinki, to u nas było chyba jeszcze skromniej niż u dziewczyn, bo była tylko moja mama, moja siostra i my czyli ja , mąż i główny bohater całej imprezy ANTOŚ.
Tortu nie zamawiałam, bo uważam że to jest tak wazne wydarzenie że chciałam zrobić go sama, tak od serce...i włozyć to "całe serducho" w ten tort. Był uroczysty obiadek, oprócz tego sałatki, kanapeczki, takie mini , coś w stylu koreczków, żeby Antolek też mógł spróbować, no i galaretki i dużo owoców bo to był wyjątkowo upalny dzionek.

Jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni, było to ogromne i bardzo wzruszające przezycie dla nas...szkoda tylko że aparat nam się zepsuł i ammy tylko kilka fotek....
a no i obowiązkowo byla zabawa z wybieraniem rzeczy, Antoś wylosował śrubokręt, prawdziwy mężczyzna. :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość