Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Skóra wrażliwa

06 wrz 2016, 15:21

Skóra wrażliwa kosmetyki - co możecie na ten temat powiedzieć? Jakich kosmetyków najlepiej używać lub do kogo się udać, by coś na taką cerę zaradził? Przyznam, że jestem już zmęczona tym ciągłym testowaniem nowości.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Skóra wrażliwa

08 wrz 2016, 15:18

Ostatnio się nad nimi zastanawiałam. Muszę sprawdzić, czy są gdzieś w promocji.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Skóra wrażliwa

08 wrz 2016, 22:41

Ja teraz szukam jakiegoś nowego kremu na dzień.

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Skóra wrażliwa

12 wrz 2016, 15:54

a mixę już wypróbowałas? ja od tego bym zaczęła kochana bo tesz szukałam czegoś takiego i sąsiadka mówiła o tej firmie https://www.mixa.pl/ poszłyśmy razem do sklepu bo sama bym pewnie źle wybrała :ico_noniewiem: kupiłyśmy co trzeba i już mnie skóra nie piecze od tych różnych mazideł :ico_urodzinki:

karolinnka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2016, 09:49

Re: Skóra wrażliwa

13 wrz 2016, 11:46

Ja nie wyobrażam sobie, żeby używać kosmetyków z drogerii. Niestety mam bardzo wrażliwą skórę i takie właśnie kosmetyki bardzo ją podrażniają. Używam więc tylko i wyłącznie dermokosmetyków. Musiałam wypróbować kilka różnych marek kosmetycznych, ale koniec końców udało mi się znaleźć tą najlepszą dla siebie. Dermokosmetyki może nie są najtańsze, ale bardzo wydajne, więc porównując je nawet cenowo do tych drogeryjnych i tak jest się na plus.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Skóra wrażliwa

14 wrz 2016, 13:31

Przyznam, że nie znam tej marki. Muszę koniecznie zobaczyć, co to takiego.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Skóra wrażliwa

15 wrz 2016, 03:26

Do skóry wrażliwej mogę śmiało polecić serię dermokosmetyków z Elodermu. Dobrze nawilżają i pielęgnują skórę, maja naturalne składniki aktywne, a w składzie nie znajdziesz parabenów, barwników i wielu innych szkodliwych substancji. Zapytaj w swojej aptece, pewnie będą mieli, są niedrogie i skuteczne. :) Na prawdę warto je wypróbować. :ico_oczko:

taanka1985
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2016, 10:15

Re: Skóra wrażliwa

15 wrz 2016, 10:24

Ja mam wrażliwą skórę i używam tylko i wyłącznie kosmetyków z apteki. Bałabym się tych drogeryjnych. Dermokosmetyki może są i droższe, ale bardzo wydajne, więc starczają na na prawdę długo. No i są bezpieczne dla skóry.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Skóra wrażliwa

16 wrz 2016, 06:34

To prawda tą wydajnością. Ale Eloderm jako apteczny kosmetyk nie jest wcale taki drogi wręcz przeciwnie. A wystarcza również na długo i działa bardzo dobrze :)

klusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2016, 20:15

Re: Skóra wrażliwa

16 wrz 2016, 21:26

Przez większość mojego życia byłam uczulona na większość kosmetyków i dopiero kilka miesięcy temu w aptece pani zaproponowała mi bym spróbowała Eloderm krem aktywny. Mówiła o tym, że jest naprawdę idealny dla 'Atopików' itd. Atopikiem nie jestem ale dość wrażliwym alergikiem. Po tej wizycie wróciłam do pani jeszcze po balsam :) który jest naprawdę wydajny bo ma fajną konsystencję więc jak dziewczyny wyżej polecam.
Ps. A czy ktoś próbował żelu pod prysznic??

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość