axynitos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2014, 11:51

Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

14 wrz 2016, 14:19

Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się zmarszczek? Chodzi mi głównie o te w okolicach oczu i ust. Wiem, że w tych miejscach skóra jest bardzo wrażliwa i nie jestem przekonana co skuteczności kremów. Co polecacie? Jakieś zabiegi?

justineczqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 12 sie 2014, 11:22

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

15 wrz 2016, 11:11

bardzo ważna jest pielęgnacja skóry pod oczami. Jeśli zmarszczki są niewielkie to może pomóc nawilżenie skóry pod oczami i używanie dobrego kremu pod makijaż. niektóre rzeczywiście się sprawdzają

axynitos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2014, 11:51

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

16 wrz 2016, 12:04

Kremów to używam już od dawna, i to rzeczywiście takich przeciwzmarszczkowych ale tak jak pisałam, niewiele to daje

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

20 wrz 2016, 11:16

Miałam taki sam problem jak ty. Tradycyjne metody w ogóle się nie sprawdzały ale skusiłam się na laser i o dziwo było ok. Efekt widoczny delikatnie już po jednym zabiegu, po kilku dużo lepszy. Zresztą to zależy od głębokości zmarszczek i o liczbie zabiegów decyduje po prostu lekarz

axynitos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2014, 11:51

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

21 wrz 2016, 12:05

To ile razy trzeba powtarzałaś taki zabieg i jak wyglądałaś zaraz po nim? Gdzie go robiłaś?

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

21 wrz 2016, 14:47

Też chyba się zdecyduję na laser, wiele czytałam o tych zabiegach, że skuteczne, nawet sprawdzałam już jakie zabiegi robią w Beauty Skin i okazuje się że mają bardzo szeroką ofertę różnych zabiegów na twarz.

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

22 wrz 2016, 12:35

Powtarzałam go pięć razy bo taka była akurat moja indywidualna potrzeba. Zaraz po skóra była lekko zaczerwiona i opuchnięta ale po trzech dniach wszystko było w porządku. To zresztą normalne przy takich zabiegach laserowych. Zabieg robiłam w vesunie w krakowie w bonarce http://vesuna.pl/laseroterapia/usuwanie ... loocznych/

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

23 wrz 2016, 10:49

Dziewczyny a czy któraś z was korzystała może z lini tych kosmetyków: http://www.elixirbynature.pl/60-time-stop-line ? Koleżanka mi poleciłą tą mgiełkę i zastanawiam sie czy sobie nie kupić, bo widzę że skóra zwłaszcza koło oczu i ust już nie taka jak kiedyś :( Napięcie spada, jeszcze jak się nie wyśpię to wyglądam jak zapuchnięty chomik :( Jeśli ktoś z was stosował te kosmetyki to proszę podzielcie się opinią :)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

23 wrz 2016, 13:38

Ja również miałam problem z okolicą oczu, zmarszczki były bardzo widoczne dlatego zdecydowałam się na serię zabiegów z użyciem lasera w Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Arkadia w Opolu :) jestem bardzo zadowolona z utrzymujących się już kilka miesięcy efektów

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

22 paź 2016, 11:16

Ja używam kosmetyków elixir by nature i muszę powiedzieć, że na zmarszczki pod oczami działają rewelacyjnie. Wygładzają je, przy czym sprawiają, że skóra całej twarzy staje się lepiej nawilżona i jędrniejsza. Co więcej osobiście zakochałam się ich niebanalnym, ziołowym zapachu:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość