Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

podejrzenia co do niani

21 wrz 2016, 19:43

Hej, od początku wrzesnia jako nauczyciielka ruszyłam do pracy, zostawiając tymczasem dziecko z nianią. Tato pracuje tak jak ja na etacie i nie ma nas w tym samych godzinach. Niania sprawia dobre wrażenie i być może to tylko moja nadwrażliwość ale moja intuicja z jakiegoś powodu nie pozwala mi psychicznie odprężyć się poza domem. Myślałam że to minie ale trzy tygodnie...i nic z tego. Co robić??

Natalia28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2016, 13:14

Re: podejrzenia co do niani

24 wrz 2016, 13:31

Zainstaluj kamerkę z ukrycia z firma mini szpiegowską.I będziesz miała spokój.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: podejrzenia co do niani

03 paź 2016, 21:52

Nie bierz żadnej firmy tylko sobie ja sama po prostu kup, to wyjdzie taniej a ten sam efekt. Tylko trzeba troszkę poczytać o tym, bo one się różnią od siebie pojemnością nagrania albo jakością przede wszystkim. I żeby się nie dziwić później, że coś nie tak albo nic się nie nagrało albo nagranie jest badziewne że nic nie widać heh

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: podejrzenia co do niani

05 paź 2016, 23:12

Ha! Ja sama próbowałam ale słowotwórstwo mężczyzn nie zna granic a niestety tylko na takich stronach są artykuły jakieś takie szpiegujące :P zresztą, ja tez nie bardzo chyba umiałabym to podłączyć a mój mąż niestety nie interesuje się tym zagadnieniem stwierdzając że przesadzam, a chodzi u nas o troszkę podobną sytuację do autorki posta.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: podejrzenia co do niani

08 paź 2016, 22:52

Aj tam artykuły, posprawdzaj sobie sklepy z opisami i przy okazji zawsze możesz zajść czy zadzwonić. Tu jest cały dział http://www.spyshop.pl/mini-kamery-ukryte-111 o takim sprzęciorze. Popatrz sobie porównaj, u mnie w mieście jest sklep taki stacjonarny i tak ja kupowałam u nich coś trochę z innej beczki, może u Ciebie też mają oddział, to mogłabyś sobie pooglądać takich kamerek? Miłego patrzenia i namawiania męża na kupno :ico_nerwusek: hah :D

Kukuletka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 19 mar 2016, 13:33

Re: podejrzenia co do niani

17 paź 2016, 17:18

dlatego ja nie zatrudniam niani wole siedziec z dzieciaczkiem w domu a potem przedszkole

Iwona2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2016, 18:35

Re: podejrzenia co do niani

11 lis 2016, 18:56

Niedługo sama wracam do pracy i zastanawiam się nad zatrudnieniem niani. Rodzina daleko więc nie ma szans na pomoc babci. Ale naczytałam się tyle historii o nianiach, że chyba wybiorę żłobek. Znalazłam nawet taki niedaleko mnie na 15 dzieci. Myślę, że w tak małym żłobku zapewnią maleństwu dobrą opiekę.I nie będę musiała przejmować się tym czy niania dobrze opiekuje się dzieckiem.

igaiguniaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2020, 12:47

Re: podejrzenia co do niani

29 gru 2020, 12:59

Kamerka to dobra rzecz. Sama miałam zainstalowaną kamerką i od czasu do czasu obserwowałam jak niania zajmuje się moim dzieckiem. Na szczęście nic złego nie robiła, wręcz przeciwnie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: podejrzenia co do niani

23 lut 2021, 16:37

Chcę zacząć pracę jako niania. Jak to ogarnąć? Czy muszę mieć jakieś papierki do tego?
Zastanawiam się nad zrobieniem tego szkolenia - niania.pro
Czy to wystarczy? Szukając odpowiedniej osoby pytacie o takie rzeczy?
Chciałabym zacząć od września.

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: podejrzenia co do niani

05 sty 2023, 11:47

jesli chcesz miec kamery w domu by podgladac nianie to wedle prawa ona musi o tym wiedziec.. ja mam z lanberga

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość