tojatereska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2014, 21:16

Lodówki side by side - co myślicie?

18 paź 2016, 16:07

Część, właśnie remontujemy swoją kuchnię i myślimy nad tym, czy warto kupić do niej więkdzą lodówkę. Bardzo nam wpadły w oko te wszystkie wersje side by side. Wydają się być wygodne i praktyczne, ale nigdy niczego takiego nie mieliśmy. Znajomi niestety tez nie są nam w stanie poradzic niczego sensownego:) Co Wy powiecie?:)

eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

19 paź 2016, 16:37

co prawda nie posiadam ale z tego co wiem trzeba się liczyć ze prawie dwukrotnie więcej prądu żre ;) i chyba jeszcze jakieś filtry trzeba wymieniać też dodatkowy koszt, ale jak macie na uwadze te koszta to ogólnie fajna opcja

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

20 paź 2016, 09:30

Rzeczywiście ciekawa opcja, ale u mnie na przykład by się nie sprawdziła, bo kuchnia jest zbyt mała. Ale jak rzeczywiście zżera tyle prądu, to nie wiem czy warto

Awatar użytkownika
beatrise
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 15 lip 2014, 11:15

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

21 paź 2016, 14:52

Wszystko zależy oczywiście od wielkości Twojej kuchni i tego, ile osób mieszka w Twoim domu. Jeśli kuchnia jest przestronna, to na pewno warto, bo wyciaganie jedzenia z takiej lodówki będzie łatwe, no i wszystko się w niej zmieści, ale jeśli masz małą przestrzeń do zagospodarowania, to raczej przytłoczy ona całe pomieszczenie.

justineczqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 12 sie 2014, 11:22

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

24 paź 2016, 14:00

Moim zdaniem takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej w przypadku czterech osób. Przy mniejszej ilości to raczej strata pieniędzy. Warto sobie przeczytać tekst o lodówkach side by side na Matrix Media http://matrixmedia.pl/blog/side-by-side ... a-lodowke/ Fajnie tu opisali wszystkie zalety i wady tego rozwiązania:)

Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

27 paź 2016, 15:44

Nie można też zapominaćo o tym ,że jeśli decydujesz się na taką lodówkę, to z całą pewnością powiniennaś również sprawdzić jej energooszczędność. To bardzo istotne, ponieważ jeśli nie wybierzesz sprzętu dobrej jakości, najlepiej a++ lub wyżej, to możesz się naprawdę zdziwić rachunkami.

Awatar użytkownika
beatrise
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 15 lip 2014, 11:15

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

27 paź 2016, 22:15

To prawda:) Samsung ma fajne lodówki do zaoferowania, więc warto sprawdzić ich ofertę. W tym Matrix Media, o którym ktoś wspomniał wyżej można rzeczywiście znaleźć sprzęt AGD w dobrej cenie:) Warto poszukać.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

10 lis 2016, 16:20

U nas się też szykuje powoli zakup kolejnej lodówki. Mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć jeszcze przede świętami, bo wtedy bedziemy potrzebować rzeczywiście dużo miejsca na jedzenie:)

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

15 lis 2016, 13:12

Powinny być znowu jakieś promocje, więc raczej kupisz tanio:) Sporo fajnych było w zeszłym roku na Matrix Media, więc na pewno w tym roku coś się znowu pojawi. Wolę zamawiac z interentu, bo to dla mnie jednak najwygodniejsza opcja:)

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Lodówki side by side - co myślicie?

17 lis 2016, 10:24

To muszę w takim razie sprawdzić:) Wiem, że Matrix Media miał teraz mega promocje na AGD i RTV z okazji halloween, ale niestety się nie załapałam:) Może tynm razem się uda:)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość