agamemnon91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2016, 11:35

Medycyna estetyczna

17 lis 2016, 11:47

Co myślicie o mezoterapii mikroigłowej? Tam, gdzie mieszkam, znalazłam taką ofertę -> salonroza.pl/oferta/secjalistyczne-zabiegi-medyczne/mezoterapia-mikroiglowa . html

basia1987
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:14

Re: Medycyna estetyczna

01 sty 2017, 20:16

Moim zdaniem mezoterapia to super zabieg, sama robiłam sobie bezigłową w studio Cosmetix na Muranowie, efekty naprawdę przeszły moje oczekiwania. Skóra odżywiona, wygładzona i taka jakby jędrniejsza :) Małe zmarszczki zupełnie wyeliminowane, czego się w sumie nie spodziewałam, a tu taka miła niespodzianka :) Jeśli rozważasz taki zabieg, to polecam zdecydowanie Cosmetix i p. Agnieszkę, ja byłam baaardzo zadowolona i na pewno ten zabieg powtórzę :)

montownia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2017, 15:41

Re: Medycyna estetyczna

10 sty 2017, 15:52

Witam to wszystko zależy jaką masz cerę, jak naczynkową i wrażliwą to zabieg odpada

Celinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, 20:50

Re: Medycyna estetyczna

12 sty 2017, 20:53

Niedawno miłam robione i jestem mega zadowolona :D Polecam ):):)

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Medycyna estetyczna

16 sty 2017, 16:08

Bardzo fajna opcja jeśli chodzi o odżywienie i napięcie skóry. Ważne jest tylko, zeby znaleźć dobrego lekarza, który mądrze doradzi skład aplikowanego koktailu...

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Medycyna estetyczna

07 lut 2017, 14:19

Tego typu zabieg jest skuteczny i zdaje egzamin, jednak wszystko zależy od rodzaju Twojej cery, bo jeżeli jest ona wrażliwa to niestety obawiam się o to, że zabieg odpada. To już na żywo stwierdzi lekarz lub kosmetyczka.

weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2016, 12:44

Re: Medycyna estetyczna

10 kwie 2017, 13:39

Ja polecam salon Wyspa Piękna z Wrocławia przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Ten salon zawsze jest na topie z najnowszymi zabiegami. Miła atmosfera, trafione porady wyleczyły mnie z kompleksów :) serdecznie polecam

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Medycyna estetyczna

14 kwie 2017, 10:05

Skoro tak zachwalasz to może podaj jeszcze jak kształtuje się cennik takich przykładowych zabiegów? To z całą pewnością przyda się innym Użytkowniczkom na forum z Wrocławia i okolic :)

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Medycyna estetyczna

18 kwie 2017, 10:20

Kochane a czy są jakieś kremy przeciwzmarszczkowe, które rzeczywiście działają? Zauważyłam u siebie pierwsze oznaki starzenia. Zmarszczki na czole oraz w okolicach oczu Nie chcę na razie stosować botoksu Czy jest coś co może mi ogólnie pomóc?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Medycyna estetyczna

21 kwie 2017, 07:06

Oj sama również jestem nieco uprzedzona do botoksu Szczególnie,ze widziałam działanie botoksu na twarzy mojej cioci. Chciała sobie co nie co poprawić. Jednak wszystko się odwróciło oraz praktycznie sparaliżowalo ją na 5 miesięcy w okolicach ust....
Kup sobie serum do twarzy Richevon.
+szybko się wchłania, nie błyszczy Ma konsystencję żelu
+nawilża, wygładza, sprawia, że skóra jest napięta - wyglada o wiele lepiej , jędrinej
+wygodne w aplikacji, wydajne przy stosowaniu dwa razy dziennie ( pojemnosćzadziwiająco spora ponieaż wystarczyo mi na 4 miesiące).
+wyraźnie zauważyłam, że goi moje drobne niedoskonałości, co wyjątkowo mnie zaskoczyło
+stosowany jako baza pod makijaż sprawia, że podkład o wiele lepiej i przyjemniej się rozprowadza (zastąpił mi tym bazę)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość