Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Praca dla studentki dziennej

22 lis 2016, 00:43

Studiuję dziennie i nie ukrywam, że przydałby się jakiś dodatkowy grosz. Zależy mi na elastycznym grafiku przede wszystkim, aby zgrać to z zajęciami. Same weekendy to za mało, ale rozważę Wasze propozycje :)

Ulotki i skręcenie długopisów odpada ;)

Zastanawiam się nad hostessowaniem, jakie są realne stawki?

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Praca dla studentki dziennej

29 lis 2016, 01:02

Ja dorabiałam w Cinema City i byłam bardzo zadowolona, elastyczny grafik, pozytywnie zakręceni ludzie na punkcie filmów, pieniądze, wystarczały na dorzucenie sie do czynszu i na własne przyjemności + oszczędności.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Praca dla studentki dziennej

01 gru 2016, 15:59

Pracowałam na studiach jako hostessa - dobra praca na wakacje, stawki różne. Zależy gdzie się wkręcisz. Ja nie schodziłam poniżej 10 zł/h netto. A zdarzały się akcje na ulotkach (jako hostessa) za 20 zł. Więc jest potencjał zarobkowy, jednak nie da się z tego utrzymać cały rok. :P
Pracowałam w Cinema City i to była najmilsza praca, ze względu na atmosferę i możliwość połączenia ze studiami (nawet bez większych problemów, przechodziło się przez sesję.)
Najgorzej mi było w Call Center, chociaż zarobki spoko. Jednak totalnie nie nadaję się do tej pracy. Za bardzo przeżywałam reakcje ludzi. :P

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Praca dla studentki dziennej

02 gru 2016, 16:31

Jako hostessa stawki masz spoko, ale jednak cały dzień jesteś na nogach, często na obcasach (nomen omen) i raczej stoisz niż chodzisz, a to bardziej męczące. W kinie nie pracowałam, ale zawsze chciałam, bo wyobrażałam to sobie jako idealna pracę na studiach :)

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Praca dla studentki dziennej

04 gru 2016, 22:04

Ok, grafik to rzecz najważniejsza, bo będę musiała go jakoś dopasować do zajęć.
A możecie powiedzieć, czy łatwo się do Cinema dostać? CO wpisywałyście w CV, bo ja żadnych "kinowych" i aktorskich doświadczeń nie mam.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Praca dla studentki dziennej

05 gru 2016, 15:29

Ok, grafik to rzecz najważniejsza, bo będę musiała go jakoś dopasować do zajęć.
A możecie powiedzieć, czy łatwo się do Cinema dostać? CO wpisywałyście w CV, bo ja żadnych "kinowych" i aktorskich doświadczeń nie mam.
sigrunna, ja mogę wypowiedzieć się w imieniu kolegi, który tam pracował, a wcześniej był kelnerem, nie miał znajomości ani tez żadnych aktorskich i kinowych doświadczeń, po prostu jest sympatyczny, uśmiechnięty, trochę ześwirowany na punkcie filmów i chętny do pracy. Wyślij cv i zobaczysz :)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Praca dla studentki dziennej

06 gru 2016, 23:29

U mnie nie było problemów z dostaniem do CC. Bardziej się stresowałam niż to było warte. Jeśli chcesz spróbować, to tak jak koleżanka wyżej napisała - wyślij CV i zobacz co się będzie działo. Doświadczenie raczej nie gra roli, bardziej uśmiechnięta buzia i chęć do pracy. Po prostu.:)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Praca dla studentki dziennej

08 gru 2016, 17:18

Nie wiem jak jest teraz, ale z trzy lata temu znajoma szukała pracy jako hostessa to po pierwsze, zarobki były całkiem marne z tego co mówiła, ale oprócz tego praca była naprawdę dorywcza i nieprzewidywalna, a jak coś kolidowało jej zajęciami, to w tej firmie jej wypominali, ze nie ma nigdy czasu na pracę. Może miała pecha, a może tak to wygląda.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Praca dla studentki dziennej

08 gru 2016, 18:40

Ja pracowałam jako hostessa i miałam dobre stawki. Minusy są takie: praca raczej na sezon letni (chyba, że ktoś chce pracować na degustacjach za słabe stawki lub ma dobre wtyki i jeździ na całoroczne imprezy) drugi minus jest taki, że cały czas musiałam szukać zleceń.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Praca dla studentki dziennej

09 gru 2016, 09:02

W Polsce pracowałam głównie jako hostessa, na promocjach w marketach.Poza granicami kraju pracowałam tylko w USA, w Yellowstone, zgłosiłam się w ramach programu work&travel i wyjeżdżałam już kilka razy z BTC, fajna sprawa i bardzo atrakcyjne połączenie pracy ze zwiedzaniem :)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości