Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

06 gru 2016, 10:16

Szukam zabawek na święta dla chrześniaka i bede wdzieczny jesli ktos mi pomoze bo jak zazanczyli rodzice mają być edukacyjne i bezpieczne. Upatrzyłem fajne klocki lego, zestaw z dużym zamkiem i rycerzami ale chyba bedzie na to za mały bo ma 2,5 roku.

agentka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:44

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

06 gru 2016, 11:45

Zdecydowanie klocki lego odpadają. Dobrze że zapytałeś bo na miejscu rodziców malucha bym się wkurzyła że wybrałam tak nieodpowiedzialnego chrzestnego ;]. Najlepiej poszukać czegoś tutaj zielonezabawki.pl/productsearch/index/goki . Mają tam certyfikowane i bezpieczne rzeczy którymi maluch na pewno nie zrobi sobie krzywdy a dodatkowo są mądre i rozwijają kreatywność.

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

06 gru 2016, 16:10

Znów utknąłem bo nie wiem co mam wybrać. Zastanawiam się nad drewnianymi klockami i autkami do zestawu ale nie wiem czy to nie za mało...

lubieobcasy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 02 mar 2016, 11:58

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

07 gru 2016, 10:21

Kupowałam te drewniane klocki i jestem bardzo zadowolona. Solidne, bardzo ładnie wykonane i pozbawione ostrych krawedzi wiec dziecko nic sobie nimi nie zrobi. A jeśli uważasz że to za mało to dobierz jeszcze znaki drogowe. Moje dzieciaki bardzo lubią się nimi bawić, a z nimi mąż :P

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

07 gru 2016, 13:40

Uzbierał mi się całkiem spory i ciekawy zestaw :). Zastanawiam się tylko czy na pewno się spodoba i czy na pewno mały nic sobie nimi nie zrobi.

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

08 gru 2016, 10:09

Cześć. Drewniane klocki to świetna zabawka dla takiego malucha i trudno się postarać o lepszy pomysł. O bezpieczeństwo też się nie martw bo wszystko co mają w Zielonych Zabawkach spełnia surowe wymagania i jest przeznaczone właśnie dla takich maluszków. Ja w ogóle wysłałm link do tego sklepu tesciom i rodzicom z przykazem że jak chcą coś kupować to tylko tam :P

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

09 gru 2016, 09:52

Gdybym dostał link do sklepu od brata to byoby mi łatwiej coś wybrac i nie zawracałbym wam głowy wiec nie jest to taki zły pomysł :). Dzięki za pomoc, klocki, autka i znaki zamówione :).

marix41
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 gru 2016, 17:54

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

09 gru 2016, 17:55

No to prawda, z linkiem było by szybciej.

kajawe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:54

Re: Edukacyjne i bezpieczne zabawki dla malucha – co wybrać?

07 lut 2017, 10:54

:ico_smiechbig: :ico_kawusia: :ico_odkurzanie: :ico_zakochani:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość