srebrnakoniczynka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2016, 23:38

świąteczne gotowanie 2016!

11 gru 2016, 23:43

Dobry wieczór :)

Jak przygotowania do świąt? przygotowujecie 12 potraw? czy jedziecie na gotowe do mam, teściów? Koniec wywiadu :P u mnie , w tym roku zostajemy w domku. Zostało postanowione , że niektóre z dań mąż kupuje gotowych , być może to kwestia wygody , ale myślę , że raczej wolę położyć na stół więcej. Z gotowych dań świątecznych widziałam virtu, kupuję uszka i krokiety. Do robienia pierogów zaciągam męża jedne będą ruskie, inne z kapustą i grzybami. Do tego musi być karp, kapusta z grochem, bigos, Ciężki los pracujących kobiet....... ale warto trochę pokombinować żeby później razem spędzać świąteczny czas spokojnie, nienerwowo to podstawa..
Pozdrawiam wszystkie kobitki:*

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: świąteczne gotowanie 2016!

10 sty 2017, 00:03

Ja zwykle na miesiąc przed świętami planuję co będę robiła. Sporo czytam o nowych przepisach, żeby mieć co roku jakieś ciekawostki dla moich gości. Mogę np. polecić artykuł o tym z czym podawać barszcz: http://odzyskajdzien.pl/4847-z-czym-pod ... h-sposobow :ico_obiadek:

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość