domisil
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2016, 13:34

Kancelaria

15 gru 2016, 14:54

Witam,

interesuje mnie obsługa prawna oferowana przez taką jedna kancelarie. Nigdy nie korzystałam z tego typu usług i nie wiem czy warto. Jakie jest Wasze zdanie?

elegantka22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2017, 12:41

Re: Kancelaria

08 kwie 2017, 17:02

A konkretnie o jaki rodzaj usługi ci chodzi? Trudno cokolwiek poradzić nie wiedząc w czym potrzebujesz pomocy. Jeśli szukasz kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i podatkowym dobrą opinię mogę wystawić kancelarii z sieci, a dokładnie portalowi Lexagit (lexagit.pl) . Jak z pewną rezerwą podchodziłam do tego rodzaju usług to po tym jak sprawnie zajęli się sprawami mojej firmy śmiało polecam. A zgłosiłam się do nich po rekomendacji znajomych, a dla mnie taka rekomendacja jest najpewniejsza. Chyba, że chodzi ci o inną dziedzinę prawa. Ten portal ma opcje zadawania pytań prawnikowi przez on-line , spróbuj może ci pomogą.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Kancelaria

26 paź 2017, 19:30

Byłam ich klientką kiedy popadłam w konflikt z pracodawcą z powodu długiego zwolnienia lekarskiego. Nade mną wisiała groźba zwolnienia z tego powodu, co uznałam za wielce niesprawiedliwe. Czy mi jest przyjemnie chorować? Zapewniam, że nie! Chcąc się ratować poprosiłam o poradę prawnika właśnie na
http://www.lexagit.pl/zapytaj-specjalisty/ Szybko dostałam odpowiedz, była szczegółowa ze wszystkimi kwestiami prawnymi, dzięki którym pracodawca musiał zwolnienie wycofać. Krótko mówiąc dzięki prawnikowi z Lexagit.pl zostałam na pełnym etacie.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Kancelaria

28 kwie 2018, 19:54

W trójmieście sprawami przedsiębiorców zajmuje się zdaje się Kancelaria mecenasa Cejrowskiego z Tczewa? Mają spore uznanie, doświadczenie i wiedzę z wielu dziedzin prawa,a to ważne. Podpytaj

MargoRav
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:12

Re: Kancelaria

27 sie 2018, 15:26

Jakby ktoś szukał kancelarii prawnej z Wrocławia to ja osobiście mogę polecić Kancelarię Adwokacką Kamila Łukowicz adwokat-lukowicz.pl . Zajmuje się również obsługą prawną firm, ale również sprawami karnym i cywilnymi oraz prawem rodzinnymi. Sama osobiście korzystam i naprawdę mogę wydać dobrą opinię.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Kancelaria

18 paź 2018, 12:24

W prawie pracy jest świetny Pan Tomasz Tomaszczyk z kancelarii JST. Doświadczony i rzetelny, cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Kancelaria

17 lis 2018, 18:51

Kojarzę tego Pana Tomaszczyk, koleżanka korzystała kiedyś z jego pomocy w dziedzinie prawa pracy i była bardzo zadowolona ze współpracy.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Kancelaria

28 lis 2018, 18:55

Ja mam bardzo dobre wspomnienia z kancelarią adwokacką w Zielonej Górze. kancelarią znajduję się na ulicy Stary Rynek 19 u Pana Baranowskiego. Kancelarią świadczy usługi z zakresu porad prawnych z wielu gałęzi prawa.

Awatar użytkownika
nilok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018, 20:57

Re: Kancelaria

29 lis 2018, 13:58

Ja mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Kancelaria

12 gru 2018, 18:42

Jedyna kancelarią z jaką miałam okazję współpracować to JST z Warszawy. Nie wdając się w szczegóły- miałam konflikt z pracodawcą. Pomógł mi wtedy Pan Tomasz Tomaszczyk, ma fajne podejście do klienta, każdego traktuje serio i odpowiednio przykłada się do sprawy. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość