Edyta11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2016, 10:52

Zamiast botoksu

09 sty 2017, 10:27

Cześć, chciałabym się pozbyć zmarszczek głownie z szyi ale nie tylko ale mąż nie zgadza się na botoks, (po co mu woógle mówiłam, nawet by nie zauważył), wścieka się ilekroś wejdę na ten temat jak dzikie zwierzę :P znacie jakieś inne metody? Co jeszcze działa oprócz botoksu tylko żeby było skuteczne?

jeanie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2015, 09:51

Re: Zamiast botoksu

10 sty 2017, 12:10

Mój też by sie nie zgodził, przeciwny jest takim rzeczom, ten typ tak ma :) gdzieś czytałam na jakims blogu ze alternatywą dla botoksu jest karboksyterapia ale nie wiem na czym to dokładnie polega i czy faktycznie różni sie od botoksu, musiałabyć poszukać albo w jakimś salonie kosmetycznym zapytać

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: Zamiast botoksu

12 sty 2017, 17:04

Witam, zasadniczym wyróżnikiem karboksyterapii w porównaniu chociażby z botoksem jest jej nieinwazyjność. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i zgodny z naturalnymi procesami, jakie zachodzą w ludzkim organizmie. Bywa nazywana nowym botoksem ze względu na jej innowacyjność i podobne rezultaty. Polega na precyzyjnym wstrzyknięciu dwutlenku węgla za pomocą cieniutkiej igły. Jej działanie opiera się na stymulowaniu produkcji elastyny i kolagenu, czyli czynników odpowiadających za elastyczność skóry. Wygładza w ten sposób zmarszczki i zwiększa napięcie skóry. Jeżeli chcesz poczytać o niej więcej, zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.podgorskidomurody.pl/karboksyterapia-twarz-dekolt/.

Edyta11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2016, 10:52

Re: Zamiast botoksu

13 sty 2017, 15:43

Ha! To już mąż nie będzie miał nic do gadania :p Dziękuję!! Tylko czy to od razu przynosi efekty?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: Zamiast botoksu

16 sty 2017, 11:05

Efekty karboksyterapii można obserwować już po kilku dniach od wykonania zabiegu. Jednak żeby utrzymać je na dłużej, warto cyklicznie powtarzać zabieg co kilka tygodni. Nasz salon oferuje pakiety promocyjne w przypadku zdecydowania się na całą serię zabiegów. Zapraszamy do kontaktu!

basiakowal87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:14

Re: Zamiast botoksu

31 sty 2017, 23:16

Ja zrobiłam sobie zabieg z kwasem ferulowym, który zadziałał bardzo odmładzająco :) Ten zabieg jest dedykowany właśnie skórze dojrzałej, która wymaga odmłodzenia :) Zabieg wykonywałam u mojej zaufanej pani kosmetolog, p. Agnieszki w studio Cosmetix na Muranowie. Zdecydowanie polecam, choć oczywiście najpierw proponuję konsultację z profesjonalistą - taka osoba najlepiej dobierze kurację do potrzeb skóry :)

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Zamiast botoksu

01 lut 2017, 22:26

Jeśli nie botoks to może kwas hialuronowy? albo mezoterapia własnym osoczem? na pewno możliwości jest jeszcze o wiele więcej, podałam takie o których wiem i z którymi miałam styczność - na pewno są skuteczne. Najlepiej mogę Ci doradzić udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultacje ale może nie mów już nic mężowi :) mnie prowadzi dr Noszczyk w Melitusie (Warszawa) jak masz blisko to szczerze polecam. Pani doktor jest świetna i na bank będziesz zadowolona.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zamiast botoksu

07 lut 2017, 13:55

Nie podejmujmy tej decyzji pochopnie, bo jednak mimo wszystko jest to ingerencja w naszą skórę z zewnątrz, może warto nieco inaczej o siebie zadbać i bazować na kosmetykach naturalnych aby poprawić nieco wygląd i kondycje swoje cery,nie sądzicie że to zdecydowanie lepsze i tańsze rozwiązanie?

Lara00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2017, 14:35

Re: Zamiast botoksu

08 lut 2017, 16:12

Ja też jestem takiego zdania jak koleżanka wyżej, lepiej spróbować najpierw naturalnymi sposobami i wprowadzić w życie trochę sportu, o ile można

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zamiast botoksu

14 mar 2017, 13:12

Minęło już trochę czasu, wiec jeżeli wątek jest nadal aktualny to może napiszesz jaką decyzję ostatecznie podjęłaś? Tak z czystej ciekawości i wiedzy dla innych, cały czas czekamy na Twoją odpowiedź :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość