AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Jak dużo powinno pić dziecko?

30 sty 2017, 15:23

Mamy, ile pije Wasze dziecko w ciągu dnia? Bo moje chyba pije za mało. Zaczynam się martwić....Przeczytałam na zdrowemaluchy.pl, że dzieci w wieku od 2 do 3 lat powinny dostarczać do organizmu 1300 mililitrów wody dziennie. Jak jest u Was?

ssyjaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 28 lut 2017, 15:24

Re: Jak dużo powinno pić dziecko?

28 lut 2017, 15:44

W sumie nie przeliczam tego na mililitry ale moja córa chyba też za mało pije. Nie chce jej się a przecież nie będę latać za nia i poić na siłę, widywałam takie przypadki na placu zabaw, boki zrywać :D jak chce pić to przychodzi i prosi o sok albo wodę, a oprócz tego pije przy posiłkach,kakao, sok, takie rzeczy.

Satya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2017, 09:38

Re: Jak dużo powinno pić dziecko?

02 kwie 2017, 12:52

Trudno powiedzieć ile konkretnie powinno pić nasze dziecko, musimy jako rodzice dbać o to aby regularnie podawać mu wodę lub soczki, szczególnie istotne jest to w okresie wiosenno letnim kiedy płyny muszą być uzupełniane na bieżąco.

eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Re: Jak dużo powinno pić dziecko?

25 kwie 2017, 11:48

Chyba tyle ile potrzebuje. Ja też powinnam pić więcej niż piję i w ogóle powinnam robić rzeczy których nie robię. To jest odwieczny rozdźwięk między teorią a praktyką i tyle:)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość