moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

lakiery hybrydowe termiczne

03 lut 2017, 00:36

Hej, szukam kolejnych hybrydowych nowinek. Tym razem myśle o lakierach termicznych, czyli takich, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury :-) Uzywacie? Polecacie? Macie jaką ulubioną markę? Propozycje kolorów lub zdjęcia mile widziane :-) Może ułatwią mi podjęcie decyzji. Z góry dzięki za pomoc!

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: lakiery hybrydowe termiczne

05 lut 2017, 15:55

Używam i polecam. Do tej pory mam dwa takie lakiery- oba z EM Nail :-) Pierwszy z nich to odcienie zieleni, a drugi- różu. Są trwałe i wyglądają efektownie na paznokciach. Masz już upatrzony konkretny kolor?

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: lakiery hybrydowe termiczne

08 lut 2017, 01:05

A ja EM nail tez bardzo lubię- wszystkie lakiery mam właśnie z ich sklepu. A ich seria Thermo jest super- sporo fajnych kolorków, trwałe jak wszystkie ich serie :)

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: lakiery hybrydowe termiczne

11 lut 2017, 19:44

Dziekuje dziewczyny. Zamowilam z Em Nail dwa kolory- numer 7 i 20. Jeden już udało mi się przetestować- fajnie to wygląda :-)

marekwisniewski0
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 cze 2014, 12:17

Re: lakiery hybrydowe termiczne

29 mar 2017, 09:01

Żona zawsze https://www.biokur.pl/lakiery-hybrydowe ... 27_28.html lakiery hybrydowe zamawia w sklepie biokur.

brita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2017, 22:15

Re: lakiery hybrydowe termiczne

26 lip 2017, 13:26

Nie korzystałam. Brzmi ciekawie, ale zastanawiam się czy to już nie jest przesada;) Ja korzystam z tradycyjnych lakierów hybrydowych. Kupuję najczęściej lakiery w hurtowni z tej palety: katenails.pl/produkty/lakiery-hybrydowe.html.
Jak na moje potrzeby wystarcza. Napisz jeżeli udało Ci się sprawdzić te termiczne. Może jednak zmienię stare przyzwyczajenia;)

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: lakiery hybrydowe termiczne

22 sie 2017, 14:28

Używam - mam dwa z neonail (z jeszcze starej kolekcji) oraz z rosalin (aliexpress) i uwielbiam ten efekt. Do tego mam długie paznokcie, przez co ten efekt jeszcze bardziej mi się podoba. Lakier termiczny jest świetnym sposobem na prosty ale efektowny manicure.

julancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:10

Re: lakiery hybrydowe termiczne

30 sie 2017, 14:16

Nie słyszałam o tych termicznych. Jak pod wplywem temperatury? W sensie zalezy jak ciepło jest na zewnątrz to taki masz kolor? Czy w zetknięciu np z ciepłym kubkiem sie zmienia?

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: lakiery hybrydowe termiczne

31 sie 2017, 12:47

Nie słyszałam o tych termicznych. Jak pod wplywem temperatury? W sensie zalezy jak ciepło jest na zewnątrz to taki masz kolor? Czy w zetknięciu np z ciepłym kubkiem sie zmienia?
Przy długich paznokciach wychodzi taki efekt ombre - tam gdzie płytka paznokcia (która jest ciepła, bo tam jest opuszek) jest kolor np. różowy, a ta biała końcówka paznokcia (która jest zimna, bo nasze ciało przecież nie ogrzewa nijak końcówek paznokci) to kolor jest ciemno-różowy. Jak wieje lub masz zimne ręce - to wtedy cała płytka paznokcia jest ciemnoróżowa. A latem jak jest gorąco i słońce ogrzewa również końcówkę paznokcia to są całe jasnoróżowe. Dlatego takie efekty, wg mnie ładniej wyglądają wiosną i jesienią. Zima i lato to zbyt drastyczna pogoda, żeby było widać ładnie ten efekt. Mam nadzieję, że trochę to wyjaśniłam:) Aha. No i jak myjesz ręce - zimną lub ciepłą wodą - to też ten kolor się zmieni, ale potem wróci do "normy".

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: lakiery hybrydowe termiczne

31 sie 2017, 17:24

lakiery hybrydowe coraz bardziej ewoluują, już dawno pogubiłam się w ich rodzajach.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość