kasiautune
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:00

Prezent dla niemowlaka

22 lut 2017, 21:44

Chciałabym prosić was o pomoc w doborze odpowiedniego prezentu dla niemowlaka. Niedługo mój kochany siostrzeniec obchodzi swój roczek, a ja kompletnie nie mam pomysłu, co mu kupić. Niestety nie ma wielu małych dzieci w mojej rodzinie, sama też swoich się nie dorobiłam, a boję się kupić coś nieodpowiedniego. Znalazłam, chyba fajny sklep z zabawkami dla dzieci FokaStara.pl Ale jest tak duży wybór, że nie wiem co zrobić...

endzelika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:03

Re: Prezent dla niemowlaka

26 kwie 2017, 16:08

Może jakiś jeździk, dzieci w tym wieku lubią takie rzeczy, a zwłaszcza chłopcy. W kształcie samochodu albo jakiegoś zwierzątka, różne są, jakieś dzwięki przy tym wydają.

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Prezent dla niemowlaka

08 cze 2017, 12:37

Fajne zabawki dla niemowlaków i to ekologiczne można kupić w sklepie zielonezabawki.pl, coś z tego na pewno się wybierze www.zielonezabawki.pl/staticcontent/92/ ... -urodziny- :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Prezent dla niemowlaka

19 cze 2017, 19:03

Kiedy ja muszę dla któregoś z chrześniaków kupić jakiś prezent, wówczas sięgam do sprawdzonego przeze mnie źródła czyli na stronę http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych/ka ... -pozytywki, gdzie jest cała masa świetnych zabawek dostosowanych do wieku i poziomu dziecka. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla malucha z którego ten bardzo się ucieszy.

kamma83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 cze 2017, 14:33

Re: Prezent dla niemowlaka

20 cze 2017, 14:44

Może pięknie ilustrowana księga z baśniami, ja uwielbiam takie rzeczy i moje dzieci też zarażam miłością do książek :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Prezent dla niemowlaka

01 lip 2017, 09:29

Prezentów jest tak wiele na naszym rynku, że nie wiadomo co tak naprawdę wybrać. Ja zawsze wiele propozycji znajduje w sklepie na; https://pufimufi.pl/12-zabawa . Moim zdaniem na pewno znajdziecie dla swoich dzieci coś ciekawego, ponieważ wybór jest bardzo spory.

Cocomini
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 19 wrz 2017, 10:16

Re: Prezent dla niemowlaka

19 wrz 2017, 10:46

Może sprecyzuj jaki budżet posiadasz na zakup prezentu dla niemowlaka i wtedy doradzi, a najlepiej jeżeli będzie to jakaś rzecz, akcesoria związane z wyprawkę, to na pewno musie przyda :)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Prezent dla niemowlaka

17 lip 2018, 09:33

Masz dwie opcję, albo zapytać się rodziców co potrzebują dla swojego maleństwa, albo samemu coś wybrać. Ja chciałam zrobić swojej siostrze i jej córeczce niespodziankę, jakoś nie wypadało pytać, co chcą dostać, bo powiedzieliby że nic. :D Dlatego dostała różek z Tuli Tuli Baby: http://tulituli-baby.pl, mała śpi w nim i bardzo lubi, a mamusia zachwycona dobrym jakościowo materiałem.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Prezent dla niemowlaka

17 cze 2019, 09:28

Cześć, może po prostu kup mu jakieś ubranka,one zawsze się przydadzą i są wykorzystane. Znalazłam fajny sklep internetowy z modą dziecięcą https://eevi.pl/pl, gdzie znajdziesz ubranka różnego typu, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

12 wrz 2021, 11:10

Witam wszystkie mamy

Potrzebuję porady odnośnie prezentu dla mojego 11 letniego Rafałka chciałabym kupić mu np. taki model do sklejania, myśle że mógłby mu się spodobać tylko nie wiem czy to nie za trudny prezent dla 11 letniego dziecka? Czy bedzie ok?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość