mambini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2014, 18:38

Reklama firmy

06 mar 2017, 22:47

Każdy chce się skutecznie reklamować, dotyczy to tez malych biznesów. Zastanawiam się nad jakąś metodą "dedykowaną" mallym (czyt. z niewielkim budżetem) firmom. Może macie jakieś pomysły jak to robić skutecznie? Na początek myślałam o ulotkach, ale teraz już sama nie wiem. Może jednak jeden wielki banner bylby lepszym rozwiązaniem? A może lepiej będzie zainwestować w reklamę internetową. Jest tyle możliwości że się czlowiek gubi. Z drugiej strony szkoda nie wykorzystać tylu dostepnych opcji. Zastanawiam się jeszcze nad reklamą na samochodzie bo coś takiego widziałam na stronie firmy fabrykareklamy.pro ale czy to dobra metoda promocji dla salonu tatuażu?

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Reklama firmy

27 cze 2017, 10:00

Reklama firmy jest dużym wyzwaniem, warto szukać ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, aby się udało wszystko tak jak należy . Może poczytaj trochę o tym na: http://adnext.pl/influencer_marketing/ . Ja tam zawsze znajduje wiele ciekawych wskazówek na różne tematy.

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Reklama firmy

31 sie 2017, 13:01

Ja zapisałam się ostatnio do grupy na FB dla kobiet z własnym biznesem. I kobieta, która prowadzi tą grupę ma własną firmę i reklamuje się w social media. Jak sama twierdzi do dziś w szafie ma 3000 ulotek, które nie zostały rozdane, a te które miały zostać rozdane zostały wyrzucone. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na marketing internetowy - social media i pozycjonowanie. Przynajmniej nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Ja korzystam z usług agencji interaktywnej solv a fanpage'a na fb prowadzę sama - posługując się radami i wskazówkami blogerek.

gexin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2017, 09:47

Re: Reklama firmy

02 paź 2017, 09:51

Reklama firmy w internecie to podstawa. Dodatkowo można wykupić audycje w radiu, aczkolwiek moim zdaniem najlepsza i najbardziej efektowna reklama to reklama w internecie. Można sprawdzać zasięg analizować ruch, a także pozyskać dużo więcej potencjalnych klientów. Można również zrobić reklame AdWords. Aczkolwiek za nią trzeba już płacic.

emesz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2010, 22:38

Re: Reklama firmy

09 paź 2017, 18:00

Skończyły sie czasy, gdy ktoś myślał, że zrobienie pięknej strony to podstawa marketingu. Dziś strona internetowa to standard, a marketing to kompleksowe kreatywne działanie na wszystkich frontach. Testowanie nowych strategii i optymalizacja kosztów reklamy. Tak, tak kto boi się płatnej reklamy np na Facebooku może nie do końca potrafi liczyć ile każda złotówka może nam przynieść środków/klientów dziś, a ilu np pojutrze. Zapraszam do śmiałej dyskusji, wszystkich zainteresowanych

helisa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2017, 15:10

Re: Reklama firmy

01 gru 2017, 15:23

Chcesz kierować swoją reklamę do małych firm - to już coś, wiesz jak wygląda Twój docelowy Klient. J abym skorzystała z agencji reklamowej, ona Ci pomoże projektując reklamę dla Twoich Klientów, a także charakteru Twojej działalności. Gdy prowadziłam jeszcze z mężem firmę współpracowaliśmy z https://studio-aj.pl/ ale my stawialiśmy na reklamę tradycyjną - efekt był bardzo dobry :)

casa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2017, 12:50

Re: Reklama firmy

14 gru 2017, 20:42

Reklama na samochodzie jest ok, działa :)

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Reklama firmy

02 sty 2018, 11:17

Ja jade 9 lutego na Remadays bo tez chce wypromowac moja firme a nie mam pomyslu jak. Znajomi polecali wiec zabiore sie z nimi tym razem.

keroorew346
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2018, 12:47

Re: Reklama firmy

28 lut 2018, 12:52

Dla mnie reklama w postaci słodycze z logo dla firm jest najlepsza! Moja firma wykorzystała ten patent i muszę przyznać, że dzięki temu patentowi zyskała ogromną liczbę klientów! sklep.krowkipobyku.pl

Awatar użytkownika
pinio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2018, 00:27

Re: Reklama firmy

11 kwie 2018, 12:47

Tu jest całkiem niezły producent długopisów reklamowych https://printmar.pl/gadzety-reklamowe/dlugopisy :) Moim zdaniem warto inwestować w taką formę reklamy :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość