julka22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2017, 20:51

Maseczki na trądzik?

16 mar 2017, 17:34

Czy możecie mi podpowiedzieć którą z tych 3 maseczek na trądzik kobieco.pl/domowe-maseczki-na-tradzik/ warto zastosować? zaczynam mieć malutkie pryszczyki na policzkach i zanim sięgnę po tabletki wolałabym zadziałać domowymi sposobami... jak myślicie dziewczyny, którą maseczkę zastosować jako pierwszą? :ico_sorki:

wokalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:32

Re: Maseczki na trądzik?

20 mar 2017, 09:43

Przechodzę to samo i to wcale nie malutkie mam pryszczyki tylko jak wywali na pół czoła albo nosa to tylko korektor w ruch, nic nie pomaga jakoś skutecznie niestety, trzeba ten wiek dojrzewania przetrwać i tyle, byle nie rozdrapywać bo moja siostra tak sobie brodę załatwiła w wieku nastoletnim ze do dzisiaj ma takie małe blizny po tym.

Gabinettrychologii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:44

Re: Maseczki na trądzik?

11 kwie 2017, 21:33

Akurat w kwestii maseczki na trądzik to warto podejść do tego ostrożnie, ponieważ możemy sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc ponieważ wszystko zależy od tego z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia. Najpierw warto zasięgnąć opinii dermatologa.

Ciokosek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2017, 15:38

Re: Maseczki na trądzik?

21 kwie 2017, 15:56

oj każdy inaczej reaguje na takie maseczki może lepiej jakby podejść do dermatologa i coś pod Twój problem podpowie ? Oni mają doświadczenie i mogą ocenić zupełnie inaczej niż my.

AtelierMlodosci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:26

Re: Maseczki na trądzik?

27 kwie 2017, 07:15

Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie jak Przedmówczynie i również uważam, że zdecydowanie najlepiej zacząć od wizyty u lekarza specjalisty aby Cię zbadał i doradził odpowiedni typ kuracji.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Maseczki na trądzik?

21 cze 2017, 13:22

Kup sobie lepiej Krem zwalczający niedoskonałości skóry Effaclar Duo, dla mnie bardzo pomógł uporać się z trądzikiem i zmianami po nim. Działa bardzo szybko, matuje skórę i działa antybakteryjnie. Pod makijaż też można go kłaść

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Maseczki na trądzik?

26 cze 2017, 13:04

maseczka carbon detox - jest super!

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Maseczki na trądzik?

27 lis 2017, 16:37

Poczytajcie koniecznie o zabiegach przeprowadzanych za pomocą urządzenia Ellipse. To innowacja, z którą spotykacie się między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi wykonuje przemiła Pani Gosia. Koniecznie o tym poczytajcie - już po pierwszym zabiegu zobaczycie świetny efekt.

asiula65
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, 13:14

Re: Maseczki na trądzik?

29 lis 2017, 17:59

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się maseczka lub Peeling chemiczny . Takie zabiegi jak byś była z Wrocławia dobrze wykonują w salonie COCO-TIME. Zabiegi godne uwagi na każdą okazję. Wydają mi się one rewelacyjne w Twoim przypadku. Przebieg zabiegu nie jest trudny.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Maseczki na trądzik?

06 gru 2017, 10:16

O trądziku pisałam już w innym wątku i moim zdaniem warto wcześniej udać się do dermatologa, bo samodzielny wybór maseczek lub kremu w praktyce może okazać sie po prostu nieskuteczny.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość