fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

Kielce - kupno domu albo mieszkania

20 mar 2017, 13:51

Cześć! Rozważamy z mężem kupno domu albo mieszkania, z jednej strony marzył mi się zawsze domek z ogródkiem, ja uwielbiam kwiaty, krzewy i podobne (po mamie:)! ale z drugiej strony utrzymanie domu jest jednak droższe, nas jest tylko dwójka, w przyszłości pewnie jedno dziecko, moze dwoje… naprawdę nie wiemy co zrobić. Oboje wahamy się tak samo :P

HSDArrow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:23

Re: Kielce - kupno domu albo mieszkania

21 mar 2017, 13:31

To trudna decyzja, podejmowana na całe życie, więc trzeba rozważyć wszystkie “za” i “przeciw”. Zastanów się, jakie są potrzeby Twoje i Twojej rodziny, czy potrzebujecie domu, czy wystarczające będzie po prostu większe mieszkanie. Niektóre nowsze inwestycje łączą w sobie zalety jednego i drugiego. Jeżeli wybierzesz na przykład większe mieszkanie na parterze, połączone z tarasem, z powodzeniem będziesz mogła urządzić przy nim ogródek. Przyjrzyj się chociażby temu lokum: hsd-arrow.pl/data/files/offer/359-01.pdf. Przypisany jest do niego aż 23-metrowy taras ziemny, dzięki któremu mogłabyś zrealizować swoje marzenia :)

fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

Re: Kielce - kupno domu albo mieszkania

19 kwie 2017, 12:18

Ciekawy kompromis, mozna wziąć pod uwagę takie rozwiazanie, czemu nie. Akurat to z linka będzie dla nas trochę za małe ale takie rozwiązanie samo w sobie nawet mi się podoba. Widze że macie też większe mieszkania ale dopiero w budowie, tak? dobrze rozumiem? Kiedy w takim razie można je ewentualnie oglądać?

HSDArrow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:23

Re: Kielce - kupno domu albo mieszkania

20 kwie 2017, 14:11

W każdej chwili można umówić się z naszym przedstawicielem, zobaczyć lokum, a nawet wstępnie je zarezerwować lub kupić. Zakończenie inwestycji przewidujemy jeszcze w tym roku kalendarzowym, więc jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, następną Wielkanoc można by spędzać we własnym mieszkaniu ;) Być może bardziej odpowiednie dla Waszych potrzeb byłoby mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni ponad 120 mkw, rzuty znajdziesz na naszej stronie. Co prawda usytuowane jest wyżej, ale posiada tak samo duży balkon, na którym z powodzeniem można urządzić na przykład ogród zimowy lub zagospodarować go w dowolny sposób.

filigranowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2016, 14:32

Re: Kielce - kupno domu albo mieszkania

21 kwie 2017, 11:40

Mam ciocię która całe zycie mieszka w bloku ale na balkonie ma istny raj, naprawdę cuda można zorganizować jak się ma wystarczającą przestrzeń i troche inwencji twórczej ;)

bliki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017, 06:33

Re: Kielce - kupno domu albo mieszkania

17 maja 2017, 07:06

A czy to musza byc Kielce ? Czy nie ? Zobaczcie jakie to mieszkanie jest piękne lazurowa168.pl Piękne duże, i przede wszystkim ładna okolica :) Jeśli chodzi o cenę, to myślę, że nie jest wygórowana tylko na każdą kieszeń :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość