joolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2017, 10:37

profilaktyka przeciw starzeniu

24 kwie 2017, 10:39

cześć! jest taka sytuacja że wszystkie babeczki w naszej famili wcześnie się starzeją :( duchem jesteśmy młode ale zmarszczki, szczególnie wokół oczu mówią co innego :( moja siostra lat 35 już ma kurze łapki jak nie wiem co, ja bym chciała jakoś temu zapobiec u siebie, jestem kilka lat młodsza. kochane, to jak z tą profilaktyką? jakiś krem? balsam? jeszcze inny preparat? dopłace za efekt, tylko potrzebuje gwarancji skutecznosci :P czegos sprawdzonego innymi słowy

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

25 kwie 2017, 08:13

I bardzo dobrze że już sie zabierasz za profilaktyke zanim sie zrobią zmary jak u siostry. Wydaje mi sie że tylko profilaktyka ma sens bo jak już widać tu i ówdzie oznaki starzenia to już raczej kosmetyki nie pomogą, jedynie botoksy jakieś

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

26 kwie 2017, 09:13

Potwierdzam. Świetnie, że mając świadomość skłonności do wczesnego występowania zmarszczek, nie czekasz aż się pojawią, ale myślisz o profilaktyce już teraz. Czy zastanawiałaś się nad rozwiązaniami z dziedziny medycyny estetycznej? Takie zabiegi zwykle dają większą skuteczność niż kremy, a zważywszy na ceny kosmetyków i czas trwania kuracji z ich wykorzystaniem, mogą też okazać się korzystniejsze finansowo. Dość popularną profilaktyką jest na przykład mezoterapia igłowa, polegająca na wtłoczeniu pod skórę specyficznych substancji aktywnych. Ich rodzaj zależy od indywidualnych potrzeb. Badania pokazują, że zwłaszcza kilkukrotnie wykonana mezoterapia jest wysoce skuteczna. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć szczegóły na temat zabiegu, a także cennik w razie zainteresowania przeprowadzeniem zabiegu w naszym salonie: http://www.podgorskidomurody.pl/mezoterapia-krakow/.

joolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2017, 10:37

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

27 kwie 2017, 08:27

ale ja bardzo dobrze wiem co to jest mezoterapia, nie sądziłam tylko że można ją stosować zapobiegawczo, myślałam że jak już są zmarszczki i to niemałe to dopiero wtedy. Ale skoro tak się robi to super! Tylko…czy mogą występować po niej powikłania, jakieś niefajne skutki uboczne?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

28 kwie 2017, 10:01

Zanim zakwalifikujemy pacjenta do zabiegu mezoterapii igłowej, przeprowadzamy z nim szczegółowy wywiad, aby wykluczyć przeciwwskazania i zminimalizować ryzyko powikłań. Wśród najczęściej pojawiających się działań niepożądanych są zaczerwienienia, lekkie obrzęki czy siniaki, wynikające z nakłucia skóry cienką igłą i wstrzyknięcia pod nią substancji aktywnych. Zwykle znikają po kilku, kilkunastu dniach. W niektórych przypadkach zdarzają się też reakcje alergiczne, wymagające leczenia farmakologicznego.

patafilar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2017, 13:04

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

10 paź 2017, 13:43

Naturalnym, tanim i skutecznym sposobem na opóźnienie starzenia się są witaminy w postaci soków. Wg. https://www.terapiasokami.pl/naturalna-enzymaterapia witaminy i enzymy skutecznie opóźniają starzenie się. Należy dodać też uprawianie jakiegoś sportu, relaksu i mamy komplet. Należy zrezygnować z używek i ograniczyć "śmieciowe jedzenie" i słodycze. Wówczas będziemy zdrowo i młodo wyglądać.

Awatar użytkownika
lazinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2017, 13:37

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

11 paź 2017, 13:54

Można korzystać z kremów przeciwzmarszczkowych, zabiegów na odmładzanie itp itd. Jest wiele możliwości.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

11 paź 2017, 15:47

Ja postanowiłam też zacząć bardziej kompleksowo dbać o swoją cerę, też jestem w wieku, gdy kolagenu w skórze już coraz mniej... Na razie używam serum i kremu na dzień i na noc, raz w tygodniu jakaś maseczka, często z kwasem hialuronowym, myślicie, że to wystarczy jako profilaktyka?

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

01 gru 2017, 23:32

Jako, że przekroczyłam 30-stke zaopatrzyłam się w serum na pierwsze zmarszczki na noc z Eveline, bardzo dobry produkt, mogę polecić. Rano moja skóra jest nie tylko nawilżona, ale bardziej wygładzona, także potwierdzam działanie. Nie zaobserwowałam wprawdzie u siebie jeszcze jakichś dużych oznak starzenia, ale lepiej dbać o siebie profilaktycznie.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

20 gru 2017, 12:07

Ja od roku stosuję regularnie krem Age Control STEM Cell Cream z eldan cosmetics. To nawilżający krem przeciwstarzeniowy zawierający komórki macierzyste z jabłoni. Dodatkowo olejek jojoba, pantenol, masło shea czy witaminę A i E. Hamuje utratę wody, działa ochronnie i regenerująco.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość