moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

studio tatuażu Jah Love

07 maja 2017, 21:48

Cześć, planuję zrobić sobie tatuaż na przedramieniu- niewielki kwiatowy wzór. Zastanawiam się nad salonem w Warszawie- Jah Love Tattoo Studio. Może ktoś się u nich tatuował i podzieli się opinią? Kogo polecacie, jak z cenami i terminami?

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: studio tatuażu Jah Love

11 maja 2017, 23:08

Jeśli chodzi o terminy to pewnie musisz sama indywidualnie podpytać ( chociaż słyszałam, że najtrudniej dostać się do Adolfa, trzeba czekać dobre kilka miesięcy). Jesli chodzi o to kogo polecamy- zależy jaki wzór chcesz sobie zafundować :) Każdy tatuażysta specjalizuje się w czymś innym, więc na tej podstawie powinnaś podejmować decyzję :)

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: studio tatuażu Jah Love

16 maja 2017, 12:26

Robiłam sobie tatuaż w Jah Love- dziarała mnie Zuzia, wybralam taki kreskówkowy mały wzorek na ramieniu. Polecam- salon jest mega profesjonalny i panuje miła atmosfera. Zuzia trochę podrasowała mój wzór, dzięki czemu efekt jest jeszcze lepszy niż oczekiwałam

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: studio tatuażu Jah Love

18 maja 2017, 08:10

Najlepiej sprawdź sobie ich fan page: https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... e_internal i zlukaj kto w jakich tatuażach się specjalizuje. I na tej podstawie wybierzesz swojego tatuatora :-)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: studio tatuażu Jah Love

18 maja 2017, 13:56

ja od dłuższego czasu chciałabym sobie zrobić tatuaż ale nie mam odwagi.

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: studio tatuażu Jah Love

24 maja 2017, 13:28

Ee tam, nie ma czego sie bac. Ja tez mam jakies watpliwosci, bo to bedzie moj pierwszy tatuaz, ale raz sie zyje :D wasze posty przekonaly mnie do tego, ze Jah Love to dobry wybor. Teraz tyko wyszperam fajny wzor i wybiore tatuatora- chyba bedzie to Zuzia :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: studio tatuażu Jah Love

25 maja 2017, 10:06

a gdzie chcesz go sobie wytatuować? Planujesz duży czy mały tatuaż?

Pandaamanda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:18

Re: studio tatuażu Jah Love

31 lip 2017, 12:21

A ja z kolei z innym troche pytaniem, nie orientujecie sie gdzie moge usunac tatuaż? Interesuje mnie najbardziej Warszawa. Widziałam ostatnio w gazecie że usuwają w Viva-derm, o klinice słyszałam same dobre rzeczy, ale akurat nie znam nikogo kto był tam na laserowym usuwaniu tatuażu. Macie może jakieś opinie??

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: studio tatuażu Jah Love

11 wrz 2017, 22:05

a gdzie chcesz go sobie wytatuować? Planujesz duży czy mały tatuaż?

Zrobiłam sobie na kostce, tak jak pisałam, mały kwiatowy wzór :-) Byłam w Jah Love i polecam :-) super atmosfera, tatuowała mnie Zuzia- mega miła i utalentowana tatuażystka. Tatuaż wygląda super, kolejny też pewnie zrobię w tym studio :-)

Awatar użytkownika
naszpilkach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:57

Re: studio tatuażu Jah Love

18 wrz 2017, 15:00

Jak dla mnie, jedyne zaufane studio w Warszawie to Rock'n'Roll.
Ale jak wiadomo, teraz tego wszędzie pełno i w wielu można znaleźć artystów z prawdziwego zdarzenia. :)
Jak już zrobisz, koniecznie się pochwal!

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość