pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

adwokat z Łodzi

08 maja 2017, 09:43

Hej, możecie mi powiedzieć czy pani Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi jest adwokatem godnym polecenia ? Bo potrzebuje kogoś kto poprowadzi moją sprawę rozwodową - sprawdzonego i dobrego. Dzięki za odpowiedzi.

lubieobcasy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 02 mar 2016, 11:58

Re: adwokat z Łodzi

05 paź 2017, 08:57

Cześć jeśli chodzi o wymienioną panią adwokat to jest bardzo dobra w tym co robi. Korzystałam z jej usług podczas ustalania podziału spadku po zmarłym stryju. Także polecam kancelarię http://www.lodz-adwokat.pl/

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: adwokat z Łodzi

30 sie 2018, 11:40

Patrzcie tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/
Pewnie, że tylko ktoś sprawdzony, ale to musicie sami ocenić podczas rozmowy.
A jak to będzie wyglądało dalej? Radzę zatrudnić adwokata, który po prostu ma doświadczenie w konkretnej dziedzinie i w bardzo podobnej sprawie.

Roxana99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2018, 22:28

Re: adwokat z Łodzi

21 gru 2018, 22:31

Zgadzam się z poprzedniczką ;) Świetny prawnik, profesjonalista, o bardzo dużej wiedzy prawniczej. Wykazuje wysoką kulturę osobistą i prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania.

Natalenka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 13:28

Re: adwokat z Łodzi

28 gru 2018, 13:36

Ja ze swojej strony to też mogę polecić mecenasa Igora Klimkowskiego. Byłam załamana bo były przestał płacić alimenty na mojego maluszka :ico_dziecko: . Trafiłam do niego rpzez znajomą której też pomógł z alimentami. No i dostałam tyle ile chciałam czyli 700 złotych. Mój były to sie jego bał w sądzie bo takie mu pytania zaadawał. No i wyszło że pieniązde ma bo robi w warsztacie na czarno. To sędzina już inaczej na niego patrzyła. Nawet sie nie odwoływał od wyroku. Najlepiej do niego dzwonić bo jest bardzo zabiegany więc podam numer - 600 365 228. Dziękuje panie mecenasie. Natalia

olcik08
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2018, 00:05

Re: adwokat z Łodzi

29 gru 2018, 00:11

Mecenas Klimkowski jest niesamowity - na sali faktycznie walczy jak lew o swojego klienta. Nie dał sobie nic wmówić przez mojego byłego męża, podważył wszystkie jego kłamstwa. Bardzo opanowany w sytuacjach stresowych.

agationn
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:43

Re: adwokat z Łodzi

30 gru 2018, 20:50

Potwierdzam! mecenas Klimkowski to człowiek godny polecenia, bez dwóch zdań. Na pierwszym spotkaniu udzielił mi rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Czułam się pewnie w trakcie mojego rozwodu z takim prawnikiem u boku. Bardzo cenię to, że starał się zminimalizować mój stres związany z rozprawą. Jego numer telefonu: 600 365 228

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: adwokat z Łodzi

14 sty 2019, 20:14

Ja mogę polecić ale z Warszawy, kancelarię JST, mają świetnych specjalistów, właśnie m.in od prawa rodzinnego, doświadczeni i skuteczni więc myślę, że warto się z nimi skontaktować.

kolia34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2019, 18:38

Re: adwokat z Łodzi

17 sty 2019, 18:47

Witajcie! Przed Świętami zakończyłam swoje sprawy z byłym już mężem. Rozwód, alimenty... W sądzie reprezentował mnie właśnie adwokat Igor Klimkowski. Sprawa zakończyła się po mojej mysli, mecenas wspierał mnie na każdym kroku za co jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam go dalej.

adriana1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2019, 22:49

Re: adwokat z Łodzi

26 sty 2019, 22:56

Mecenas Klimkowski to prawnik godny polecenia - sama o nim usłyszałam od znajomej. Mój rozwód kilka miesięcy temu dzięki niemu był o wiele prostszy. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostawałam konkretną i szybką odpowiedź. Nie dał się zagiąć na sali sądowej, mój były mąż i jego prawnik nie mieli z nim żądnych szans. Jego numer telefonu: 600 365 228

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość