lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

22 maja 2017, 22:49

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad leczeniem swojej córki prywatnie… Znacie jakieś pakiety medyczne dla malców? Głównie korzystamy z usług pediatry, ale kilka razy byliśmy też u alergologa i gastrologa, więc taka kompleksowa obsługa wydaje mi się być dobrym pomysłem i sporym ułatwieniem ( męczy mnie wiszenie na telefonie, żeby umówić się na wizytę a potem stanie w kolejkach…). Pomożecie?

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

23 maja 2017, 13:42

Wiesz, ja też już miałam dosyć leczenia synka na nfz… duże kolejki, lekarz często nawet nie słuchał co do niego mówię… dla mnie masakra.

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

24 maja 2017, 13:13

prywatnie spróbuj w szpitalu Medicover, już od pól roku leczę tam malca i ekstra- ostatnio w nocy maluch nam zaczął gorączkować i nie było żadnego problemu z przyjęciem go do szpitala. Nawodnili go, podali leki i po kilku godzinach czuł się znacznie lepiej- wróciliśmy do domu :)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

03 cze 2017, 13:20

oo, fajnie ten Medicover brzmi. Też uważam, że pakiet medyczny to ogromna wygoda- leczysz malca wtedy, kiedy chcesz i lekarze są znacznie milsi :)

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

05 cze 2017, 12:46

dzięki dziewczyny, o szpitalu Medicover już sporo dobrego słyszałam, chyba rzeczywiście warto zainteresować się ich ofertą

Klara1980
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2017, 15:10

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

28 cze 2017, 15:20

A jaka dzielnica Warszawy Cię interesuje? Ja jestem mega zadowolona z Enelmedu, niedawno przeprowadziliśmy się do Wilanowa i tam też chodzimy. Polecam dr Martę Cieszkowską, dra Tomasza Pisarka (super gość) i dr Beatę Trywiańską - polecam szczerze! A abonamenty na prywatne leczenie w enelmedzie mamy wszyscy, teraz to jest norma - bez tego się nie da leczyć, licząc na nfz... A jeśli chodzi o dzieci, to już w ogóle wiadomo, że się wybiera, co dla nich najlepsze. Zerknij też na ich ofertę, moim zdaniem warto!

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

26 lip 2017, 18:40

Ja od roku dojeżdżam kawałek do Radzymina do CM Panorama. Jest to prywatna placówka, ale POZ jest w ramach NFZ, mimo że usługi są na zdecydowanie wyższym poziomie niż w publicznych przychodniach. Nasza pani pediatra nazywa się Ewa Albrecht - świetna babeczka, moje dzieciaki ją uwielbiają :)

babmini
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2018, 13:04

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

11 maja 2018, 21:36

My korzystamy z aplikacji lekarzObok . Lekarze dojeżdżają do domu. Kadra wykfalifikowana . Jezeli jesteś z Warszawy Wrocławia i chyba Krakowa to polecam Ci ta aplikacje .

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

24 cze 2018, 19:36

Ja korzystałam często prywatnie ale od momentu przeprowadzki na Ursynów i zapisanie się do przychodni KEN naprawdę nie mam problemu z dostaniem się na wizytę na NFZ i tylko tak chodzę. Mają teraz w przychodni bardzo fajną panią doktor pediatrę, moje szkraby dają jej się badać bez płaczu, zawsze ich umie podejść. Jest dokładna, chętnie kieruje na badania. Stwierdziłam, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na wizyty prywatne jak taką wysoką jakość usług mogę mieć w ramach ubezpieczenia.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Dobry pediatra w Warszawie prywatnie

25 lis 2018, 20:31

Ja ze swoimi bąblami chodzę do mokotowskiego centrum medycznego przy szpitalu św. Elżbiety. Trafił nam się świetny pediatra doktor Samir Ismail. Lekarz pod katem leczenia dzieciaków bardzo dokładny i z sercem podchodzi do swoich pacjentów.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość