zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

szybka pożyczka przez internet

23 maja 2017, 15:14

Polecacie jakiś serwis? Zależy mi na czasie, potrzebuję ok. 500 zł, a nie chcę też załatwiać zbyt wielu formalności. Podobno niektórych chwilówek udzielają przez internet. Kojarzycie uczciwą stronkę?

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: szybka pożyczka przez internet

27 maja 2017, 23:35

Zwróć też uwagę na warunki, jakie oferuje dana firma. Najlepiej jest porównać sobie kilka takich ofert i wybrac najkorzystniejszą. Mało formalności to duży plus, ale pewnie nie chcesz też mieć zbyt wysokich odsetek :-)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: szybka pożyczka przez internet

29 maja 2017, 22:39

A sprawdzałaś SMS365.pl? Właśnie tam brałam niedawno chwilówkę i polecam. Mało formalnosci, a do tego spoko oferta. I obsluga jest mila, pomocna ( nie mam wprawy w braniu pożyczek i mialam parę pytań odnośnie oferty).

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: szybka pożyczka przez internet

04 cze 2017, 21:32

A sprawdzałaś SMS365.pl? Właśnie tam brałam niedawno chwilówkę i polecam. Mało formalnosci, a do tego spoko oferta. I obsluga jest mila, pomocna ( nie mam wprawy w braniu pożyczek i mialam parę pytań odnośnie oferty).
Ta firma jest w porządku, więc też mogę ją z czystym sumieniem Ci polecić, autorko :-) Odsetki nie są duże, najlepiej jest spłacić wszystko w terminie, który zostal ci wyznaczony i po kłopocie. No i ekstra, że wypełniasz wszystko przez internet!

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: szybka pożyczka przez internet

17 cze 2017, 23:28

Dzięki dziewczyny! Skorzystałam z waszej porady i zajrzałam na SMS365.pl :-) Dokładnie przejrzałam umowę, warunki... i zajęłam się formalnościami przez internet. Łatwa sprawa, nie wiedziałam, że pieniądze tak szybko pojawią się na moim koncie... Zdecydowanie polecam.

Awatar użytkownika
aloevera96
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2017, 08:55

Re: szybka pożyczka przez internet

01 wrz 2017, 10:56

chyba wiwus (czy jakoś tak) miał darmową pierwszą pożyczkę, kolega kiedyś wzią, i spoko, tylko mu potem nonono zawracali z ofertami " weź Pan kolejną"

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: szybka pożyczka przez internet

23 lis 2017, 21:29

Weźmiesz jedną pożyczkę za darmo a za drugą zapłacisz jak za dwie. W raiffeisen dostałam nieoprocentowane 4 tys pożyczki na 2 lata. Zapłaciłam tylko opłatę bankową więc w sumie muszę oddać 4120zł

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: szybka pożyczka przez internet

15 gru 2017, 21:31

Myślę, że dla osób prywatnych rozwiązaniem może być szybka pożyczka w https://monebay.pl/ - dobre warunki, niskie oprocentowanie i minimum formalności. Dla chcących się rozwijać można wykorzystać formę pożyczek społecznościowych -monebay pośrednicza w tych transakcjach.

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: szybka pożyczka przez internet

23 maja 2019, 20:48

Firmy pożyczkowe ogłaszają się w sieci, a samą pożyczkę możesz wziąć online. Tak działa np. https://smartpozyczka.pl/ Na stronach takich instytucji pożyczkowych powinieneś znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: szybka pożyczka przez internet

30 cze 2019, 22:03

słoneczka ja te rankingi porównywarki to kilka razy przepatrywałam, w Kredyt OK sobie bierzcie jak chcecie. W sieci dają do 5 tysięcy, no nie miałam jeszcze odmowy wiecie? i na kilka miesięcy spłata, to nie tak że już zaeaz masz oddawać. Pan milutki mi na infolinii grzecznie wszystko tłumaczył. ale w sumie i na stronie to jasno opisali

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość