jagodaann
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2017, 22:45

poszukiwana wspólniczka do otwarcia prywatnego przedszkola

16 cze 2017, 22:46

Witam. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie myśl o otwarciu prywatnego przedszkola. Nie posiadam jednak żadnego doświadczenia w prowadzeniu tego typu przedsięwzięcia. Poszukuję wspólniczki, która uzupełni moje braki.
Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych. Jak to mówią co dwie głowy to nie jedna :)
jagoda.ann@gmail.com

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: poszukiwana wspólniczka do otwarcia prywatnego przedszkola

14 lip 2017, 21:18

Może zamiast wspólniczki wystarczy Ci program: aprzedszkole.pl/. Zobacz jakie ma funkcje. Z nim będziesz miała całe zarządzanie przedszkolem w jednym miejscu i pod kontrolą. Myślę, że to bardzo ułatwi Ci pracę. Moja koleżanka zakłada przedszkole i zamierza prowadzić je sama włąsnie wspierając się tym programem.

weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2016, 12:44

Re: poszukiwana wspólniczka do otwarcia prywatnego przedszkola

07 cze 2018, 14:19

Skąd jesteś?

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: poszukiwana wspólniczka do otwarcia prywatnego przedszkola

09 cze 2018, 21:58

Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Koleżanka otwierała i pierwszy okres, to orka... Dużo trzeba myśleć o promocji i marketingu, ofercie, żeby przyciągnąć dzieciaki... również długo otwarte przedszkole może być atutem, ponieważ rodzice mają większą możliwość pogodzenia opieki nad dzieckiem i pracy. Także to, że jest czynne przez całe wakacje jest atutem i można przyciągnąć na sezon dzieciaki, a jak im się spodoba, to rodzice czasem zostawią już na stałe :)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość