Wonderfulangel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 09:29

Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

28 cze 2017, 11:44

Witam wszystkich od dłuższego czasu borykam się z problemem trądziku dosyć uporczywym i jakby pech chciał udałam się na basen i złapałam do tego grzybicę stóp.. jest to trochę upierdliwe z tego względu ze każda z nas chce wyglądać jak najlepiej a trądzik nie odpuszcza, próbowałam maści różnych różnorodnych i nic, w końcu się poddałam... Stwierdziłam może tak musi być po prostu mam już taką skórę no i niestety.. na co pojawiła się grzybica stóp to stwierdziłam że wgl masakra życie jest bez sensu itd itd załamanie nerwowe psychiczne wszystko na raz, na co moja mama dostała od przyjaciółki taki oto właśnie preparat kosmetyczna woda srebrna z firmy naturamedica na grzybice i do pielęgnacji i teraz po krótkim wstępie pytanie do forumowiczy
ktoś używał ? wie jak to dokładnie działa ? czy warto? czy rzeczywiście jest antybakteryjne itd itd
Prosiłabym o odpowiedź :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

SweetCherry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2017, 18:14

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

30 cze 2017, 12:30

Polecam wodę srebrną, małżonek mój często chodzi na basen i czasem zdarza mu się coś przyplątać. Znajomi z "siłki" polecili mu tą kosmetyczną wodę srebrną NaturaMedica i faktycznie pomaga. Jako, że w promocji kupiliśmy 2 butelki (prawie pół litra) używam wody także do odkażania przedmiotów codziennego użytku tj klamki, szczotka do włosów, ostatni nawet rączki do rowerka naszego szkraba i oprócz tego, że nie ma zarazków to gumowe rączki nie są ślinione i obgryzane przez ząbkującego terrorystę.

Skorzystaliśmy promocji http://wodasrebrna.com/sklep/

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

27 lis 2017, 16:36

Zabieg laserowy Ellipse może znacznie pomóc w walce z trądzikiem czy też bliznami potrądzikowymi. Takie zabiegi wykonuje w Vici Clinic w Krakowie przemiła Pani Kasia. O efektach poczytaj sobie koniecznie na stronie kliniki ale myślę, że będziesz z nich bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

30 lis 2017, 22:32

Co do tej grzybicy to u mnie w Płocku w Linea Medica leczą laserowo grzybicę paznokci. Mega skuteczna metoda, bez porównania lepsza od tych preparatów kosmetycznych. Wystarczą 3-5 zabiegi w odstępie tygodnia i potem zabiegi przypominające ;)

Awatar użytkownika
domatorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2015, 16:12

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

01 gru 2017, 18:18

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że stosuje regularnie ostatnio ten produkt http://ulotkazdrowia.pl/n1-cleanskin-step-1-lab-one byłam bardzo sceptycznie do niego nastawiona ale jestem teraz zadowolona po czasie.

krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

18 gru 2017, 00:20

Olejek z drzewa herbacianego

Awatar użytkownika
Amik90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:20

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

18 gru 2017, 11:28

Tutaj tylko dermatolog pomoże. Zupełnie inaczej podchodzi się do kwestii leczenia trądziku, a wspomnianej grzybicy sposób. Oczywiście w obu przypadkach mówimy o infekcjach oraz chorobach skóry. Nie oznacza to jednak, iż samodzielne stosowanie jakichkolwiek maści, pomoże nam w rzeczywistym rozwiązaniu takiego problemu.

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

14 mar 2018, 11:00

Choć widzę że temat nieco starszy,to chyba problem szczególnie grzybica stóp jest dość aktualnym tematem...
Osobiście kupuję czasem kosmetyki do stóp w internecie,w sklepie dlastop.pl
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o grzybicę też coś mają w ofercie,ale wcześniej chyba lepiej skonsultować się z lekarzem podologiem...

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

16 mar 2018, 14:02

Chodzę do podologa już od jakiegoś czasu i podczas jednej wizyty, kiedy poszłam do niego właśnie z problemem grzybicy stóp dał mi preparat "Spirularin Gel" - to taki żel, który ma w sobie składnik (mikroalgi), który zwalcza grzyby i bakterie. Jest o tyle fajny, że dodatkowo fajnie nawilża stopy, dzięki czemu pozbyłam się brzydkich pięt (ma w sobie mocznik) i przy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że stopy mniej mi się pocą. Więc nawet jak już pozbyłam się grzybicy to dalej używam tego żelu właśnie dlatego, żeby zapobiegać grzybicy, nawilżyć stopy i by się nie pociły. Pierwsze opakowanie kupiłam u mojego podologa, ale drugie już w sklepie internetowym.
Opakowanie wygląda tak i u mnie starczyło na miesiąc, bo żel jest bardzo wydajny:
Obrazek

kropka03
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2019, 21:55

Re: Uporczywy trądzik , Grzybica stóp

10 mar 2019, 21:38

Osobiście ze stopami problemu nie miałam nigdy, ale za to z uporczywym trądzikiem to masakra była. Ile kasy wydałam, a i tak szału nie było. Nawet jak jakaś impreza, to unikałam zdjęć, w kompleksy zwyczajnie wpadłam. Co mi pomogło trwale się go pozbyć, to tabletki anty, biorę belarę mimo, że teraz zabezpieczenie mi nie jest potrzebne. Jednak potwierdzam, że antykoncepcja na trądzik pomaga.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość