Klaudia80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 22:01

Ciało po ciąży

28 cze 2017, 22:05

Witam, mam 37 i jestem po dwóch ciążach. Od ponad pół roku mam straszny problem natury intymnej. Wstydzę się z kimś tak otwarcie o tym porozmawiać, dlatego zdecydowałam się na forum. Chodzi o to, że nie odczuwam przyjemności z seksu, można powiedzieć, że prawie nic nie czuję. Mam też wrażenie, że moja pochwa jest za luźna i stąd odczucia są tak słabe. Myślicie, że można coś z tym zrobić? Czy już tak zostanie? Kocham swojego męża, ale ostatnio unikam seksu z wiadomych powodów, no ale ile tak można, strasznie się z tym męczę, będę wdzięczna za rady.

Ramonkaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:29

Re: Ciało po ciąży

30 cze 2017, 12:35

Kurczę, może postaraj się poćwiczyć mięśnie Kegla, tylko regularnie?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Ciało po ciąży

03 lip 2017, 07:43

Witam, mam 37 i jestem po dwóch ciążach. Od ponad pół roku mam straszny problem natury intymnej. Wstydzę się z kimś tak otwarcie o tym porozmawiać, dlatego zdecydowałam się na forum. Chodzi o to, że nie odczuwam przyjemności z seksu, można powiedzieć, że prawie nic nie czuję. Mam też wrażenie, że moja pochwa jest za luźna i stąd odczucia są tak słabe. Myślicie, że można coś z tym zrobić? Czy już tak zostanie? Kocham swojego męża, ale ostatnio unikam seksu z wiadomych powodów, no ale ile tak można, strasznie się z tym męczę, będę wdzięczna za rady.
Kilka porad ode mnie:

ćwiczenia mięśni Kegla ( naprawdę to pomaga)
odpowiednia pozycja. Tak abyś poczuła się tam bardzije zaciśnięta. Dobrze jest rówineż być na górze. Możesz wtedy bardziej kontrolować swoje ciało
Jeszcze warto jest kupić sobie odpowiedni żel nawilżający. Albo taki, który zwiększa odczucia. Polecam tutaj Libi gel. Zwiększa ukrwienie tam na dole i sprawia,że czujesz o wiele wiele więcej. Sama go mam.

Klaudia80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 22:01

Re: Ciało po ciąży

03 lip 2017, 23:00

No nie wiem, już próbowałam wielu ćwiczeń mięśni kegla i wątpię też, żeby jakiś żel nagle miał wpłynąć na rozmiar mojej pochwy. Myślałam już nawet o jakimś zabiegu, siedzę w sieci i szukam możliwych rozwiązań, ale jak na razie straszny mętlik w głowie. Może któraś z Was poddawała się takiemu zabiegowi i może coś więcej napisać? Bo jak na razie to szukam po omacku.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Ciało po ciąży

11 lip 2017, 09:31

A libi gel o którym pisze tutaj crazycat próbowałaś? Bo sama również miałam podobny problem i mi na przykład ten żel bardzo pomógł.

Dinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2017, 14:19

Re: Ciało po ciąży

11 lip 2017, 14:22

Mnie pomogły ćwiczenia, ten żel o którym piszecie to dla mnie nowość, ale chyba spróbuję :D

Klaudia80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 22:01

Re: Ciało po ciąży

12 lip 2017, 23:58

Hej, w końcu zgłosiłam się z tym do specjalisty w klinice Efecta i niestety bez zabiegu się nie obędzie, trochę się boję, ale chyba nie mam już innego wyjścia. Bo tak dalej żyć się nie da. Zabieg mam mieć w poniedziałek, więc trzymajcie za mnie kciuki.

swistaszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 11:28

Re: Ciało po ciąży

14 lip 2017, 11:42

najlepiej chyba odpowie na twoje pytania lekarz specjalista. jeśli sie wstydzisz isc do niego to moze zapytaj na jakims forum tematycznym albo wyslij pytanie do eksperta przez jakąś specjalna strone, są takie formularze w internecie

katarynka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2017, 12:53

Re: Ciało po ciąży

14 lip 2017, 16:43

Schudnąć można zawsze, nie ma wymówek. Gorzej ze skórą, która zostać musi. Można poddać się operacji, ale na to nigdy bym się nie pokusiła.

Klaudia80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 22:01

Re: Ciało po ciąży

16 lip 2017, 12:26

Hej, wiecie co w końcu zdecydowałam się na laserowy zabieg rewitalizacji pochwy. Zgłosiłam się do kliniki Efecta w Częstochowie i była bardzo mile zaskoczona Panią doktor, bo wiecie jak to jej zazwyczaj z lekarzami- szybko, szybko bo następny pacjent. A tutaj spędziłam ponad godzinę w gabinecie, zbadała mnie i wytłumaczyła na czym polega zabieg. W poniedziałek idę na laser i modlę się, żeby to był koniec moich problemów.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość