Viki5003
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2017, 08:54

Naturalne przetwory

20 lip 2017, 09:49

Robicie same czy kupujecie?

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Naturalne przetwory

21 lip 2017, 08:43

Kiedyś robiłam, ale zmieniłam pracę i lato mi mija bardzo szybko...Teraz kupuję, staram się wybierać takie przetwory z mniejszych sklepików, żeby były zbliżone do domowych, bo te galaretki z supermarketów mi nie smakują.

ElaKorcz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2017, 09:28

Re: Naturalne przetwory

24 lip 2017, 10:10

Ja sobie nie wyobrażam kupować wszystkich przetworów w sklepie. Przez całe życie moja mama robiła korniszony, marynowaną paprykę, fasolkę, grzybki, różnego rodzaju dżemu, a nawet gotowe sosy i przeciery. Obecnie staram jej się pomagać i robimy przetwory wspólnie. Własne przetwory są o wiele lepsze od tych sklepowych.

Awatar użytkownika
Napolli8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2018, 15:26

Re: Naturalne przetwory

12 cze 2018, 10:38

A może warto doradzić się w tym kwestiach znajomych? Moim zdaniem to może być dobrym wyjściem.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Naturalne przetwory

15 lis 2018, 11:13

Kiedyś moja babcia robiła co roku przetwory, później moja mama, a teraz powinnam ja zacząć, ale nie mam do tego ani czasu ani weny. Chętnie korzystam ze sklepowych produktów, ale tylko tych z dobrym składem. W Polsce możemy już kupić takie przetwory, które nie będą składały się jedynie z cukru i konserwantów. Najlepszym przykładem jest mój ulubiony sklep: https://bit.ly/2QF9kso.

Frania23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 31 paź 2018, 14:34

Re: Naturalne przetwory

15 lis 2018, 15:41

Ja niespecjalnie jestem w stanie już robić przetwory ze względu na brak czasu - praca, życie, dzieci, mąż. Wszystko na raz. Ale za to umówiłam się z pewną panią z mojej rodzinnej wsi, że będzie dla mnie je robić za pewną opłatą. :) Dzięki temu sama się przy tym nie urabiam, a mam przetwory robione jak najbardziej naturalnie.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość