onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Co na łamliwe paznokcie??

07 sie 2017, 15:01

Dziewczyny, nie jestem w stanie zapuścić choćby 2-milimetrowych paznokci, zaraz sie rozdwajają i łamią. Myślałam ze to od hybryd ale już dawno nie robiłam, chyba z rok i dalej to samo. Poradzicie cos?

sissi123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 03 lis 2016, 14:07

Re: Co na łamliwe paznokcie??

08 sie 2017, 11:16

a stosujesz odżywke? a tak btw to po co zapuszczasz? mi sie najbardziej podobają takie króciutkie, równiutko wypiłowane:) o ile ktoś ma w miare długie palce a nie takie małe łapki jak ja bo ja sobie musze je troche wydłużac paznokciami:)

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: Co na łamliwe paznokcie??

10 sie 2017, 13:12

Wielkie dizęki za wasze porady i za podesłanie artykulu. Póki co brałam tylko tabletki ze skrzypem polnym ale troche nieregularnie i może dlatego nie pomogło.

Awatar użytkownika
Aaleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:15

Re: Co na łamliwe paznokcie??

25 sie 2017, 09:27

Miałam ten sam problem i u mnie poprawiło się odkąd biorę tabletki "na włosy i paznokcie complex", chyba dobrze zapamiętałam nazwę, a są z doppelherz. Koleżanka z pracy mi je poleciła i miała rację :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Co na łamliwe paznokcie??

02 wrz 2017, 01:45

No ja miałam podobnie, zazdrościłam koleżankom z długimi mocnymi paznokciami, bo moje to cienkie jak papier, co chwile się łamały. Powiem ci, że mi ostatnio bardzo pomaga odżywka z Eveline- taka 8 w 1 :-) powoli zapuszczam swoje pazurki, widzę, że robią się mocniejsze i twardsze.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Co na łamliwe paznokcie??

07 wrz 2017, 11:28

Stosowanie tych odżywek na pewno nie zaszkodzi, natomiast kondycja paznokci to w dużej mierze kwestia Twojego trybu życia oraz diety, musisz mieć ten fakt na uwadze, warto na początek jeść dużo warzyw i owoców, dzięki czemu paznokcie nie będą łamliwe.

Awatar użytkownika
naszpilkach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:57

Re: Co na łamliwe paznokcie??

18 wrz 2017, 15:03

A gdybyś tak poszła do kosmetyczki lub salonu, w którym robią paznokcie?
Ja chodzę od roku do dziewczyn, które oprócz masy kolorów, żeli itd. prowadzą również sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, kremów, olejków i ampułek do paznokci słabych i łamliwych. Z tego co wiem, Panie, które przestały robić sobie żele, korzystały z tych kosmetyków i efekt był zadowalający.
Może gdzieś w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania również znajdzie się salon, w którym oferują regenerację? :)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Co na łamliwe paznokcie??

06 paź 2017, 11:14

Na łamliwe paznokcie wpływ ma oczywiście to jaką dietę stosujemy, a druga kwestia to wizyta u kosmetyczki- jestem zdania, że taka konsultacja na pewno nie zaszkodzi, może tylko pomóc.

olaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:46

Re: Co na łamliwe paznokcie??

06 paź 2017, 14:01

Mam ten sam problem z paznokciami ale na dluzsza mete nic mi nie pomaga, moje paznokcie sie rozdwajaja jeden po drugim. Stosowalam tez odzywke eveline ale jak tylko ja odstawilam bylo z powrotem to samo.

trialka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 paź 2017, 19:00

Re: Co na łamliwe paznokcie??

30 paź 2017, 19:09

Niektóre odżywki do paznokci niestety bardziej szkodzą, niż pomagają... a te typu 8 w jednym, to już z samej nazwy powinny dawać do myślenia. Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. To jednak jest chemia. Najlepiej się dobrze odżywiać i wcierać naturalne olejki.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość