Szara
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:00

Rozstępy- pomocy!!

08 sie 2017, 15:10

cześć! moim problemem są okropne rozstępy, pierwsze pojawiły mi się w podstawówce na kolanach (pewnie od tego, że szybko urosłam), potem, nawet sama nie wiem kiedy pojawiły się kolejne- na całych pośladkach i innych częściach ciała. teraz mam 26 lat, jestem szczupła, zdrowo się odżywiam i chodzę 4 razy w tygodniu na siłownie, a rozstępy mam na kolanach, w zgięciu nóg, na pośladkach, na boczkach, po wewnętrznej, zewnętrznej, a nawet środkowej części ud :/ przez kilka lat używałam kremów, olejków, masaży i nic nie pomaga :( jestem zdeterminowana i chciałabym się pozbyć tych rozstępów, zwłaszcza na kolanach, bo są najbardziej widoczne, nie będe też żałować na to pieniędzy. interesuje mnie czy te zabiegi wykonywane w salonach piękności dają jakieś efekty? czy któraś z was pozbyła się w ten sposób rozstępów?

fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

Re: Rozstępy- pomocy!!

09 sie 2017, 15:17

Ja zdecydowałam się na mezoterapię po ciąży, mialam okropne rozstępy na brzuchu, nie pozbyłam się wprawdzie rozstępów całkowicie, ale są bardzo bardzo mało widoczne, więc polecam. Zabieg trochę boli, ale warto przecierpieć.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: Rozstępy- pomocy!!

10 sie 2017, 12:21

Rozstępy to miejscowe uszkodzenia skóry, które powstają podczas nadmiernego rozciągnięcia i rozerwania włókien kolagenowych skóry. Dzieje się tak podczas ciąży, nagłego wzrostu czy zwiększenia masy ciała. Wiele kobiet na świecie zmaga się z tym problemem. Najłatwiej zlikwidować rozstępy w fazie zapalnej (6 - 8 miesięcy od powstania), kiedy mają różowy kolor. Twoje rozstępy są znacznie starsze, mają już formę blizn w białawym kolorze. W takich przypadkach możliwość całkowitej likwidacji rozstępów jest ograniczona, ale nie niemożliwa. Podgórski Dom Urody w Krakowie oferuje zabieg mezoterapii igłowej, który pomaga w redukcji rozstępów. Zabieg polega na wstrzykiwaniu do uszkodzonych tkanek specjalnie opracowanych koktajli z różnych substancji w celu regeneracji i odbudowania uszkodzonego kolagenu. By osiągnąć najlepsze efekty, warto wybrać mezoterapię StretchCare, najlepiej w pakiecie zabiegów połączonych z karboksyterapią.

Szara
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:00

Re: Rozstępy- pomocy!!

11 sie 2017, 13:30

Super, akurat mieszkam pod Krakowem. A czym to StretchCare różni się od zwykłej mezoterapii i na czym polega ta karboksyterapia i ile kosztuje taki pakiet?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: Rozstępy- pomocy!!

14 sie 2017, 09:24

Mezoterapia iniekcyjna StretchCare jest skierowana do osób, które chcą zlikwidować zwiotczałą skórę i rozstępy. Zabieg jest połączeniem kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5 oraz kompleksu antyoksydantów DMAE. Pomaga odzyskać jędrność i sprężystość skóry. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie http://www.podgorskidomurody.pl/mezoterapia-krakow/. Karboksyterapia natomiast polega na wstrzykiwaniu pod skórę dwutlenku węgla, który stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do redukcji rozstępów. Obecnie oferujemy pakiety tych dwóch zabiegów w promocyjnej cenie. 3 zabiegi Mezoterapii StretchCare i 5 zabiegów karboksyterapii kosztują 1199 zł, a 5 zabiegów Mezoterapii StretchCare i 10 zabiegów karboksyterapii - 2299 zł.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Rozstępy- pomocy!!

31 sie 2017, 18:11

myślę że w pierwszej kolejności należałoby zmienić dietę, trochę poćwiczyć i chodzić na jakieś zabiegi wygładzające.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Rozstępy- pomocy!!

07 wrz 2017, 11:31

Zgadza się, zmiana diety oraz trybu życia to podstawa, ale też z drugiej strony musisz wybrać i bazować na dobrych kosmetykach, które będą stopniowo redukować cellulit. Zerknij na te z dodatkiem naturalnego kolagenu.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Rozstępy- pomocy!!

19 paź 2017, 08:05

Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

Holiczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:28

Re: Rozstępy- pomocy!!

19 paź 2017, 12:31

czy ktoś ma jakieś dobre kremy, balsamy na rozstępy? czy nowe sylveco jest spoko?

Modnisia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2017, 10:44

Re: Rozstępy- pomocy!!

24 paź 2017, 10:48

ja używałam różnych kremów, ale żaden szału nie robił jedynie kwasy w salonie kosmetycznym pomogły i wygładziły i rozjaśniły rozstępy

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość