ollivka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:00

Ciąża spożywcza - co robić?

10 sie 2017, 10:48

hej! miarka sie przebrała jak wczoraj jakiś student w tramwaju ustąpił mi miejsca patrząc znacząco na mój brzuch. ok, wolałam siedziec niz stac to jasne, ale ludzie myślą ze jestem w ciązy! musze schudnąć i to szybko. odżywiam sie w miare dobrze, ale praktycznie nie ruszam, chyba w tym tkwi szkopuł. co byście tu poradziły skutecznego a zebym nie umarła z wycienczenia?^^

BEati
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:47

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

11 sie 2017, 14:27

na początek proponuje COKOLWIEK :D jaki bys sport nie wybrała to jak zaczniesz sie ruszac (tylko SYSTEMATYCZNIE) to od razu zobaczysz różnice. ja np lubie rower, mam zwykły i stacjonarny na gorsza pogode i zime

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

16 sie 2017, 12:05

Rower stacjonarny to bardzo dobry pomysł, ale działa głównie na dolne partie ciała. Jeżeli zależy Ci na treningu kompleksowym, proponuję raczej orbitrek. Można na nim ćwiczyć praktycznie wszystkie mięśnie naraz, a przez to że trening odczuwany jest jako mniej intensywny niż w rzeczywistości, w krótszym czasie spalasz więcej kalorii. Jeśli chcesz bardziej zaangażować mięśnie brzucha, w czasie treningu zrezygnuj z używania ramion orbitreka. Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu: https://www.abcfitness.pl/jak-cwiczyc-na-orbitreku-ba30. Pytania? :)

PerfekcyjnaCzystosc
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2017, 15:31

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

18 sie 2017, 16:00

Może zacznij biegać? To najlepszy i moim zdaniem najszybszy sposób aby schudnąć. Jeżeli Ci to nie odpowiada to dobrym rozwiązaniem może być też wspomniany wyżej rowerek stacjonarny.

ollivka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:00

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

21 sie 2017, 09:33

mam całe mnóstwo pytan! np ile to cudo kosztuje?^^

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

22 sie 2017, 10:20

To zależy od konkretnego modelu. Na przykład w ofercie naszego sklepu dostępne są orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne, które różnią się między sobą systemem oporu. Te pierwsze działają dzięki oporowi magnetycznemu, generowanemu przez magnesy umieszczone w kole zamachowym. Te drugie wprawia w ruch system komputerowy. Z tego powodu są droższe, ale posiadają więcej funkcji i możliwości regulacji. Orbitreki magnetyczne kosztują u nas od 550 zł do 800 zł, a elektromagnetyczne około 1400 zł. Na wszystkie modele marki Sapphire oferujemy promocyjną gwarancję: 5 lat w systemie door-to-door oraz profesjonalny serwis na terenie kraju. Zapraszamy!

iwona345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2014, 12:21

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

23 sie 2017, 12:42

hehe miałam kiedys podobną sytuacje tylko to ja byłam tą która przepuściła kobiete w kolejce w supermarkecie bo myslałam ze jest w ciązy hehe ale nie obraziła sie, smiała własnie że ciąza spożywcza ;] ja kiedyś dużo hulałam na hula hop i to mi całkiem dobrze robiło na boczki więc polecam

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

31 sie 2017, 15:05

To prawda - kręcenie hula hop świetnie robi mięśniom brzucha, a przy tym wpływa na poprawę postawy i wzmacnia kręgosłup. Możesz je wykorzystać jako element rozgrzewki albo przerywnik od innych aktywności. W naszym sklepie internetowym można znaleźć te i inne akcesoria do ćwiczeń: http://sapphire-sport.com/pl/kategoria,inne-akcesoria,9/. Za niewygórowaną cenę można nabyć przyrządy, które urozmaicą nam trening. Im większa różnorodność, tym mniejsza szansa na monotonię i większa motywacja :)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

31 sie 2017, 23:11

na brzuch to nie ma nic lepszego moim zdaniem jak sprawdzone brzuszki ;p w necie masz mnóstwo propozycji żeby kombinowac z wariantami brzuszków. ale tak naprawde wszystko zaczyna sie w kuchni i od tego proponowałabym zacząć - od zbilansowanej diety. zrezygnuj ze slodyczy, tlustych przekasek ktore naprawde buduja mase, ale niestety nie miesniowa... najlepiej byloby skorzystac z uslugi cateringu dietetycznego. sama wlasnie przez to przechodze juz 2 tydzien. korzystam z cateringu Macro Bios Bar ze wzgledu na bardzo ale to bardzo urozmaicone menu. codziennie co innego, fajne oryginalne przepisy, aż sie czeka na kolejny dzien. no i plus jest tez taki ze tutaj rzeczywiscie sie nie mecze, nie chodze glodna, bo dieta jest dopasowana do mojego stylu zycia. naprawde zacznij od zmian nawykow zywieniowych

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: Ciąża spożywcza - co robić?

21 lis 2019, 16:24

możesz się zapisać na siłownię, a jak nie czujesz się dobrze podczas ćwiczenia na maszynach, to jest dużo zajęć grupowych dla kobiet na przykład :) a tak naprawdę to jakikolwiek ruch już jest dobry, spacer, rower, pobiegać :ico_oczko:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość