Magdarynka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2017, 14:43

Fotograf na wesele

28 sie 2017, 14:46

Słyszałam, że coraz modniejsze stają się fotobudki na wesele. Co o tym wy sądzicie? Znalazłam w internecie ofertę foto-kabina.pl i wydaje się całkiem dobra, ale nigdy wcześniej nie miałam z tym styczności. Słyszałam o tym tylko przez koleżanki koleżanek koleżanek itd... Po internecie trochę szperałam, w mojej okolicy oni pierwsi się pojawili. Wesele mam dopiero... nie wiadomo jeszcze kiedy, na razie jestem tylko zaręczona. :ico_spanko:

julancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:10

Re: Fotograf na wesele

30 sie 2017, 14:14

Zalezy jakich będziesz miała gosci. Jak młodych i rozrywkowych to taki gadzet napewno sie sprawdzi i będzie kupa dobrej zabawy.

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Fotograf na wesele

19 paź 2018, 11:09

Jeżeli szukacie dobrego fotografa na wesele to warto sprawdzić ofertę Zakładu fotograficznego Fotofinezja z siedzibą w Sosnowcu. Warto poświęcić chwile czasu i przejrzeć galerię fotografa ...sa tam też moje zdjęcia ze ślubu i sesji rodzinnej :)

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Fotograf na wesele

26 paź 2018, 17:33

Fotobudka to super atrakcja nie ma się nawet co zastanawiać! u mnie na weselu zrobiła furrorę, każdy bez wyjątku zdjęcie sobie zrobił. Jakościowo bardzo fajne powychodziły, nawet się nie spodziewałam że będą aż tak ładne. Mieliśmy fotobudkę marki Smove, producent czołówka ale za wynajem płaciliśmy tak samo jak sprzęty konkurencji. A jednak jakość lepsza.

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Fotograf na wesele

03 lis 2018, 12:06

Nie wyobrażam sobie mojego wesela bez fotografa. Taki wyjątkowy dzień, super przyjęcie i jeszcze w takim ładnym miejscu jak Ballada w Pilicy, to trzeba było uwiecznić. Pamiątka super, wrażenia z wesela również. Goście dopisali, pogoda również, a cała organizacja wzorowa.

Stonki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 13:42

Re: Fotograf na wesele

05 lis 2018, 13:51

W kwestii fotobudki jako atrakcji weselnej to pełna zgoda i ja również mogę polecić, nie jest droga a każdy z gosci na pewno chętnie zrobi sobie takie pamiątkowe zdjęcie :)

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Fotograf na wesele

08 lis 2018, 19:38

Nam polecono fotografa tam gdzie organizowaliśmy wesele. Nie mieliśmy nikogo ,nie wiedzieliśmy jak wybrac dobrego fotografa. W Kameliowym Zakątku przy zamawianiu sali pytali czy już wszystko mamy pozałatwiane i jak się dowiedzieli że nie mamy pomysłu na fotografa to polecili nam tego który czesto u nich własnie robi zdjęcia.No i to był bardzo dobry wybór. Zdjęcia mamy świetne a nie wyobrażam sobie aby ich nie było .

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Fotograf na wesele

13 gru 2018, 16:20

Ja znam fotografa z zakładu fotograficznego Fotofinezja z Sosnowca i robią tam niesamowite pamiątka ....bo nie oszukujmy się zdjęcia ze ślubu to pamiątka na całe życie. Ja zamawiałam u nich studyjną sesję ślubną i zdjęcia komunijne - wyszła bomba.

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: Fotograf na wesele

18 lut 2019, 19:34


MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: Fotograf na wesele

25 lut 2019, 00:10

U mnie na ślubie fotografem była moja siostra, która miała super sprzęt i te fotki wyszły genialnie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość