moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Wesele pod Warszawą

04 wrz 2017, 10:14

Cześć, założyłam ten wątek, żeby pomóc mojej siostrze znaleźć odpowiednią salę weselną :-) Na co dzień mieszkamy w Wawie, ale siostra chce wyprawić wesele poza miastem, tak żeby okolica była spokojniejsza, bardziej zaciszna. Kojarzycie może takie lokale? Oczywiście, chodzi nam o zadbaną salę, która pomieści około setki gości. Będę wdzięczna za waszą pomoc, bo siostra już nie ma pomysłu, gdzie wyprawić wesele :P

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Wesele pod Warszawą

06 wrz 2017, 11:00

Oo, ciekawy wątek, bo ja z kolei szukam jakiegoś lokalu na zorganizowanie małej uroczytosci rodzinnej :-) też mi się marzy lokal pod Warszawą.

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Wesele pod Warszawą

11 wrz 2017, 20:01

W sierpniu byłam na weselu pod Wawą- to był dom weselny Astoria :-) Polecam wam dziewczyny sprawdzić ten lokal, mi się bardzo podobał- zarówno wnętrze, jak i menu czy ogólnie atmosfera na weselu- miła obsługa, pyszne jedzenie, dużo miejsca do tańczenia.

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Wesele pod Warszawą

12 wrz 2017, 14:45

A może ośrodek konferencyjny w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim?

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Wesele pod Warszawą

14 wrz 2017, 22:03

W sierpniu byłam na weselu pod Wawą- to był dom weselny Astoria :-) Polecam wam dziewczyny sprawdzić ten lokal, mi się bardzo podobał- zarówno wnętrze, jak i menu czy ogólnie atmosfera na weselu- miła obsługa, pyszne jedzenie, dużo miejsca do tańczenia.


Też polecam Astorię! :-) Piękne miejsce, zaciszne, dookoła śliczna okolica, a sam lokal- gustownie urządzony, zresztą zawsze możesz według własnego uznania ustroić salę. Przede wszystkim sala jest spora, jest miejsce na stoły, na parkiet, jest przestronnie :)

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Wesele pod Warszawą

17 wrz 2017, 22:25

Dziękuje za podpowiedzi, sprawdzam właśnie Astorię- rzeczywiście okolica zacisza, na ich stronie znalazłam sporo info o obiekcie :-) Pewnie przejadę się tam z narzeczonym, żeby obejrzeć wnętrze :-)

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Wesele pod Warszawą

29 wrz 2017, 11:03

Salę na wesele najłatwiej znaleźć przez wyszukiwarki sal weselnych - to znacznie ułatwia poszukiwania. Pod Warszawą odpowiednich sal nie brakuje, są ich dziesiątki, jak nie więcej. Wart uwagi jest m.in. Hotel Afrodyta, a właściwie dwór przy hotelu, to jedno z bardziej eleganckich miejsc w okolicy miasta, tu http://www.afrodytaspa.pl/wesela można mu się przyjrzeć - sala jest na ok. 200 osób, jest dość przestronna, stylowo urządzona, obsługi bez zarzutu, podobnie jak catering.

alinka33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2016, 20:53

Re: Wesele pod Warszawą

02 paź 2017, 16:54

My robiliśmy w Jordanowie w Hotelu tuż nad Wisłą. Wyszło bardzo fajnie. Bardzo ładna sala, sporo miejsca. Jedzenie donoszone na czas. No i ten przepiękny ogród...

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: Wesele pod Warszawą

24 paź 2017, 14:28

Może to trochę daleko od Warszawy, ale miejsce jest bardzo urokliwe. Polecam salę weselną http://zajazdkruszwica.pl/. Wspaniała obsługa, pyszne jedzenie i - co ważne dla państwa młodych - przystępne ceny.

kiniam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2018, 11:29

Re: Wesele pod Warszawą

22 lut 2018, 11:34

Cześć. Ja mogę Ci polecić niezwykle klimatyczne miejsce na wesele poza miastem. Hotel Złote Runo koło Góry Kalwaria jak dla mnie jest po prostu bomba. Mój brat miał tam wesele i bardzo wszystkim się podobało. Super okolica piękny ogród i ładny lokal. Jedzenie świeże i ładnie podane, ilości również są spore także goście nie byli głodni. Do tego fantastyczna obsługa, bardzo sprawna i miła. Moim zdaniem warto brać ich pod uwagę jeżeli chodzi o zorganizowanie takiej imprezy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość