eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Fitness w domu

06 wrz 2017, 14:50

Mamy z kolezankami taki szalony pomysł który nas zmotywuje do wspolnego odchudzania. Początkowo miałysmy chodzic razem na siłownie ale ta sie wstydzi, ta ma daleko, ta nie lubi no i nie dogadałysmy sie. Postanowiłysmy zatem ze kazda kupi jakis sprzęt do ćwiczen w domu i będziemy sie wzajemnie odwiedzac. Przy okazji super motywacja do regularnych spotkan. Tydzien u tej, tydzien u tamtej :p ja sie zastanawiam nad rowerkiem stacjonarnym. Polecicie jakis sensowny? Tylko nie chłam bo wyjde na dusigroszke jak kupie cos taniego i psującego się :p

koliberek001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2014, 17:14

Re: Fitness w domu

07 wrz 2017, 11:05

haha faktycznie jesteście szalone! pomysł spoko tylko ja troche tego nie widze. kupisz jeden rowerek, przyjdą do ciebie we 3 czy 4 i co? jedna bedzie cwiczyc a reszta sie patrzyć? potrzebujecie sporo samodyscypliny zeby to faktycznie były treningi a nie przechichrane babskie wieczorki :D

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Fitness w domu

14 wrz 2017, 15:45

W kwestii rowerka stacjonarnego, z którego będzie korzystało więcej osób, proponuję zakup czegoś wyposażonego w różne programy treningowe. Wówczas każda z Was będzie mogła wybrać odpowiedni dla siebie. Nasz sklep internetowy ze sprzętem fitness jakiś czas temu wprowadził specjalną aplikację, która dodatkowo urozmaica trening. Pozwala na przykład na wirtualne przebywanie dystansu między dwoma wybranymi punktami na mapie świata. Na naszej stronie internetowej możesz poczytać więcej na temat aplikacji oraz sprawdzić, z którymi modelami rowerków jest kompatybilna: http://iconsole.abcfitness.pl/. W razie pytań chętnie pomogę. Moja przedmówczyni ma rację, że powinnyście szczególnie dbać o dyscyplinę takich zbiorowych treningów. Aby nie tracić czasu, podczas gdy jedna z Was będzie korzystała ze sprzętu, reszta może się rozgrzewać, rozciągać albo ćwiczyć z wykorzystaniem innych, mniejszych akcesoriów: skakanek, piłek gimnastycznych, ekspanderów, hula hopów, etc. Możliwości jest mnóstwo :)

eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Re: Fitness w domu

18 wrz 2017, 14:21

O fajna ta aplikacja, przydałaby sie. Ja bym od razu popedałowała do Holandi sprawdzic co tam maż na delegacji wyprawia hehe :D Ja sie ciesze na te wspólne treningi i mam nadzieje że będziemy sie wspierac i motywowac a nie rozpraszać :p Widze tam same rowerki elektromagnetyczne, to co to właściwie znaczy? Na prąd?

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Fitness w domu

27 wrz 2017, 12:16

Chodzi o rodzaj oporu; w rowerze elektromagnetycznym generowany jest on przez pole elektromagnetyczne, wytwarzane za pomocą magnesu elektromagnetycznego, umieszczonego w kole zamachowym. System hamowania jest tu sterowany komputerowo, a nie jak w przypadku rowerków magnetycznych - pokrętłem lub silnikiem. Przez to cena takich modeli jest wyższa, ale większa jest też ich funkcjonalność i trwałość.

Terefin
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2017, 19:48

Re: Fitness w domu

29 wrz 2017, 11:28

A nie lepiej grupowy fitness - puścić na kompie płyte np chodakowskiej i cwiczyc razem z nia

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Fitness w domu

24 paź 2017, 12:57

W domu przy odrobinie starań i pomysłowości też można sobie urządzić całkiem fajną siłownię. Zwłaszcza kiedy nie ma się wiekszych wymagań :)

hadi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:52

Re: Fitness w domu

03 maja 2018, 22:06

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ
KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA
SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Fitness w domu

20 paź 2018, 13:15

Ja chodzę na siłownie i to jest dobra forma na utrzymanie kondycję i wyjście z domu z koleżanką. Wybralam siłownie i fitness w Katowicach w Altus Fitness. W Altus Fitness można znaleźć też saunę i solarium.

pablitos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2017, 15:14

Re: Fitness w domu

26 paź 2018, 09:06

Jak wam poszło :D? minął rok, ciekawe czy wytrwałyście ? Albo chociaż jedna z was dalej jest Fit :D?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość