weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lis 2016, 12:44

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

22 paź 2017, 13:25

Warto bo sama jestem stałą klientką. Są na rynku od 17 lat :) http://wyspapiekna.pl/

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

29 gru 2017, 18:05

Mieszkam we Wrocławiu już 5 lat i od wielu miesięcy jestem stałą klientką salonu Skinlogica we Wrocławiu. Jak dla mnie najlepsze miejsce w mieście - nowoczesny sprzęt, komfortowe warunki, konkurencyjne ceny i świetna atmosfera. Warto wybrać się tam na depilację laserową, wykonują ją na nowoczesnym laserze diodowym. Ja zawsze zerkam na aktualne promocje, zawsze jest coś ciekawego :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

08 sty 2018, 14:23

Moim zdaniem nie powinno być żadnego problemu aby znaleźć dobry i skuteczny gabinet kosmetyczny we Wrocławiu, im większe miasto tym większe możliwości. Inna sprawa że za dobrą usługę w takim gabinecie też musimy liczyć się z wyższą ceną.

Awatar użytkownika
magdadec
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2016, 13:58

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

27 sty 2018, 20:28

Lagenko - musimy się liczyć, ale nie należy podchodzić do tego jak do "wysokiej" ceny.
Po prostu takie salony dbają o sprzęt, serwisują do regularnie, wymieniają końcówki od urządzeń zgodnie ze wskazaniami producenta/zużyciem.
Ja nic konkretnego we Wrocku nie znam, ale jak masz w planach lasery to polecam lekturę - studiolaser-depilacja.pl/depilacja-laserowa.html . To takie obowiązkowe vademecum przed zabiegiem :)

mila77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:04

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

31 sty 2018, 14:08

Świetne miejsce . Wyspa Piękna to bardzo profesjonalny gabinet , chodzę tam od kilku lat i bardzo sobie chwalę ich , bo moja skóra zmieniła się ogromnie na plus. Kosmetyczka poradziła sobie z moją problemową cerą i jestem im wdzięczna za to . Korzystają ze świetnej jakości kosmetyków i bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej klientki.

ManukaMedical
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:29

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

28 mar 2018, 14:31

Dobre kosmetyki też znajdziecie spokojnie w Internecie, chociażby u nas.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

28 lis 2018, 20:08

Ja mam swój gabinet kosmetyczny i tylko tam chodzę na zabiegi. Instytut Kosmetologii Image zlokalizowany w Szczecinie na Warszewie to miejsce tworzone z myślą o kobietach, które lubią o siebie dbać.

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

13 sty 2019, 20:10

Jeśli chodzi o Wrocław i okolice to polecam dr Andrzeja Kępę. Zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej i potrafi dobrac odpowiedni zabieg do twarzy. Zglosilam sie do niego w zwiazku z tym, iz mam juz o wiele mniej jedrna skore twarzy i przez to tez jej owal nieco opadl, to dodawalo mi z dobrych dziesiec lat... :ico_noniewiem: Pan doktor doradzil mi lifting biomimetyczny, tam masz wprowadzany preparat REVOFIL, bezpieczny i bezbolesny zabieg, a efekt masz widoczny od razu. U mnie wystarczyl tylko jeden taki zabieg, zeby skora nabrala swiezego wygladu.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

14 lut 2019, 16:05

Ja polecam gabinet kosmetyczny w Piasecznie i tylko tam chodzę do kosmetyczki. Mój salon to salon Hana i chodzę tam na zabiegi zmniejszania blizn po rozstępach i finalnie mój brzuszek jest jak jak w fazie początkowej ;)

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Dobry gabinet kosmetyczny Wrocław

15 gru 2020, 16:01

Ja chodzę do salonu Argania przy Horbaczewskiego 57a/6 i jestem bardzo zadowolona z jakości usług i przesympatycznej obsługi.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość