Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Praca w domu

11 wrz 2017, 14:50

Zmieniłam właśnie pracę i swoje obowiązki będę wykonywać w domu. Mam czarne biurko i fotel, a pokój nie jest duży (około 20 m kwadratowych). Koleżanka doradziła mi, żebym pomalowała ściany na różowo lub biało, ale nie przekonuje mnie to. Macie jakiś pomysł?

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Praca w domu

15 wrz 2017, 09:28

To zalezy jaka praca. Ja lubię białe ściany ale wiem że dużo osób preferuje kolor.

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: Praca w domu

13 sie 2021, 08:45

Czarne biurko to jak dla mnie bardzo przytłaczający mebel… Może pora pomyśleć o zmianie biurka na nieco nowocześniejsze i w jaśniejszym kolorze? Przykładowo w tym sklepie internetowym https://www.meble-bocian.pl/biurkaistolikikomputerowe znaleźć można szeroki wybór biurek komputerowych w bardzo przystępnych cenach. A co do ścian to proponuje stonowany, łososiowy kolor...

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: Praca w domu

16 sie 2021, 09:51

Możesz ściany pomalować na biało, zostawić czarne meble i dodać elementy dekoracyjne w kolorze np. naturalnego drewna — wizualnie ocieplą pomieszczenie, ale zachowają nowoczesny styl, a do tego nie będą rozpraszać. Mogą Ci się również przydać wiszące półki, na których możesz przechowywać dokumenty, książki lub inne pomoce do pracy.
Fajne akcesoria meblowe możesz znaleźć tutaj: https://www.mirjan24.pl/13-meble

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Praca w domu

21 lis 2021, 22:00

Da się zarobić przez internet trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać pracy. Na stronie pieniadzezinternetu.pl jest opisane kilkanaście sposobów zarobku.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość