margolka1990
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:39

Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

13 wrz 2017, 14:45

Myślimy z mężem o zakupie mieszkania, które dopiero się buduje, ale troche boje się że deweloper moze nas oszukać :( Mojej przyjaciółce strasznie nie podoba się ten pomysł i odradza mi to - nie rozumie, jak można taką rzecz jak mieszkanie kupować w ciemno… Ale już nie dam rady dłużej wynajmować i przenosić się z miejsca na miejsce. Czy jest jakiś sposób zeby się uchronic przed oszustami i nie stracić pieniędzy?

merlinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2016, 12:03

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

14 wrz 2017, 09:27

Też się tego bałam przed kupnem mieszkania ale prawda jest taka że mało kogo stać żeby kupić nowe i w pełni wyposażone mieszkanie, taka opcja jest jednak tańsza. Jeszcze się nie wprowadziliśmy ale jestem dobrej myśli :) A interesuje cię jakaś konkretna lokalizacja? Z jakiego miasta jestes?

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

15 wrz 2017, 09:26

Poszukaj rynek wtórny jednak zawsze pewniej. Po drugie możesz tak zmienić w umowie, żeby się zabezpieczyć przed "ucieczką" developera

HSDArrow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:23

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

19 wrz 2017, 08:29

Polecam przyjrzeć się uważnie firmie deweloperskiej, z której usług chcesz skorzystać. Jak długo działa na rynku? Ile inwestycji już przeprowadziła i z jakim efektem? Dla przykładu, nasza firma HSD Arrow zrealizowała już 13 inwestycji, a kolejnych 11 jest w przygotowaniu. Jesteśmy systematycznie nagradzani i wyróżniani za efekty naszej pracy - tego typu sukcesy również świadczą na korzyść firmy. Zwróć uwagę na doświadczenie dewelopera. Warto również poszukać opinii dotychczasowych klientów - dzięki temu będziesz miała rozeznanie, czy te osoby były zadowolone, czy mieszkania były przygotowane w terminie i czy w trakcie prac nie pojawiły się jakieś problemy. Polecam zapoznanie się z tekstem, w którym opisujemy, w jaki sposób nabywcy są chronieni w procesie zakupu mieszkania od dewelopera: https://hsd-arrow.pl/s,10,jak-bezpieczn ... kanie.html.

margolka1990
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:39

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

20 wrz 2017, 08:51

Dzięki za link, przeczytam na pewno. Jestem z Krakowa i najbardziej pasują mi okolice Podgórza Duchackiego i Łagiewnik, na pewno nie ścisłe centrum ale żeby był dobry dojazd.

HSDArrow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:23

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

21 wrz 2017, 08:13

Obecnie mamy w ofercie mieszkania m.in. przy ul. Strumiennej, w dzielnicy Wola Duchacka, w pobliżu Bonarka City Center. Dojazd do centrum miasta jest bardzo dobry. Jeżeli posiadasz samochód, nie będzie też problemu z parkingiem - w naszej ofercie dostępne są miejsca w hali garażowej oraz parking naziemny. Zakończenie budowy planowane jest na koniec III kwartału 2019. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo - posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu inwestycjach, na koncie mamy kilkanaście z powodzeniem zrealizowanych projektów. Tutaj możesz poczytać więcej na nasz temat: https://hsd-arrow.pl/s,2,o-firmie.html Jeżeli jesteś zainteresowana szczegółami prezentowanej oferty lub masz dodatkowe pytania, to zapraszam do kontaktu.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

20 lut 2018, 10:26

Na Wilanowie jest dużo ciekawych osiedli, mi się najbardziej podoba Oaza Wilanów bo jest w/g mnie najlepiej zlokalizowane, tuż na początku Miasteczka Wilanów a to ogromna wygodna bo można iść spacerkiem do parku albo na przystanek ztm bo też jest blisko

ewelona84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2018, 11:21

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

02 mar 2018, 11:33

Niestety oszustow nie brakuje i tez mam ten problem, ze boje sie zostac oszukana... moze jest jakis rejestr badz czarna lista deweloperow oszustow??

Awatar użytkownika
Maxi90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 21:19

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

02 mar 2018, 14:28

Warto też zadbać o odpowiednie ubezpieczenie mieszkania... Dzięki temu oszczędzimy sobie problemów... Czy ubezpieczenie domu na https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl będzie ok?

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: Zakup mieszkania - jak nie zostać oszukanym

10 mar 2018, 16:03

O ubezpieczenie wart w cuk zapytać.Mają polisy wielu TU.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość