Terefin
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2017, 19:48

Jak schudnąć

26 wrz 2017, 20:12

Czesc
Mam 37 lat. Dwoje dzieci i 10kg nadwagi :( niestety z kolejna ciążą przybywało kg. Jak dzieci małe to ćwiczyłam w domu. Teraz poszły do przedszkola a ja wróciłam do pracy. I tu dramat. Ćwiczyć nie ma kiedy. Zjesc nie ma kiedy. Wszystko w biegu. W robocie jestem od 8 do 16. Długo zabiera mi dojazd do pracy i spowrotem. Posiłki moge jest w pracy, bo mamy kuchnie i mikrofalówkę. Jedyny problem, ze nie wiem, co jesc. Wieczorami nie mam sił na przygotowania jedzenia do pracy. Jak to rozwiązać? Jakies pomysły jak rozsądnie sie odżywiać przy dużym tempie zycia :)

MalinaN
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 wrz 2017, 11:31

Re: Jak schudnąć

29 wrz 2017, 11:48

Podpowiem na swoim przykładzie. Ja stosuję dietę cateringową Nice To Fit You. I dzięki temu mam odpowiednie posiłki i nie mam problemów z gotowaniem. Nie muszę wymyślać, co zrobić następnego dnia do jedzenia, bo wszystko mam podane na "tacy" :)
Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. I nie musze liczyc kalorii :) Do tego siłownia kilka dni w tygodniu i kg leca

kleoatram
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:12

Re: Jak schudnąć

29 wrz 2017, 17:51

A jak u ciebie z aktywnością fizyczną? Próbowałaś jakiś suplementów, które przyśpieszają przemianę materii np coś takiego http://medicot.pl/produkt/skuteczne-sro ... berry-900/

Terefin
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2017, 19:48

Re: Jak schudnąć

04 paź 2017, 08:37

Aktywność niestety zerowa :( brak czasu na ćwiczenia. Jedynie w week mogę iść na siłownię i chyba się zapisze. Za suplementami jakoś nie jestem. Wole naturalnie schudnąć niż z suplementami.
A diecie pudełkowej nie słyszałam. Może to coś dla mnie. Przynajmniej wtedy było by zdrowe odżywianie. Nie miałabym problemów co przygotować do pracy. Do tego ta siłownia w week. Nie wiem, czy to nie za mało cwiczen wtedy?

Holka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2017, 16:36

Re: Jak schudnąć

28 paź 2017, 16:41

a może warto zgłosić się do dietetyka? powie co i jak, wytłumaczy i rozpisze dietę? no i teraz są takei możliwości że mozna wszystko przez internet. Ja skorzystałam z pomocy Pani Katarzyny Gryko i bardzo mi to odpowiada - zmieniam nawyki żywieniowe - smacznie i prosto!

trialka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 paź 2017, 19:00

Re: Jak schudnąć

31 paź 2017, 15:43

Jak masz wątpliwości, czy nie za mało ćwiczeń, to idź do trenera-dietetyka. On Ci od razu rozpisze dietę i plan ćwiczeń.

adorka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2017, 13:20

Re: Jak schudnąć

01 lis 2017, 22:07

Ja schudłam po wizycie u dietetyka w Body Care Clinic. Byłam wcześniej u kilku i ich diety nie pomagały nawet z ćwiczeniami. A po ostatniej wizycie, po dokładnych badaniach w końcu zaczełam zrzucać kilogram po kilogramie.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Jak schudnąć

06 lis 2017, 14:01

wg mnie wystarczy sie przerzucić na zdrową żywność zamiast marketowej gorszej jakosciowo. Ja kupuje ekologiczną żywność z organic24 pl zawsze zamawiam przez internet i trzymam sie kilku, kilkunastku przepisow opartych na produktach eko i efekty są a poza tym duzo lepiej sie czuje

AnnaKo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2017, 22:33

Re: Jak schudnąć

05 gru 2017, 22:42

przede wszystkim duzo ruchu
zgadzam się, ja teraz chodzę na siłownie, i mam taką dietę że jem tylko warzywa tylko zielonego koloru.

hankaburek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2017, 14:33

Re: Jak schudnąć

07 gru 2017, 14:44

Ja nie mogłam sobie poradzić w żaden sposób, miałam wykupiony karnet na siłownię, starałam się robić zdrowe posiłki, no i nic z tego nie wyszło - zawsze się rozleniwiałam... Dla takich niesfornych osobników najlepszy jest chyba catering dietetyczny - nie jest to tanie, ale wg. nie nie warto oszczędzać na zdrowiu. Ja korzystam z cateringu i mogę śmiało polecić. Spróbowałam na dwa tygodnie i zostałam już trzeci miesiąc :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość