lenkaszymanska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2017, 15:04

Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

03 paź 2017, 15:08

Chciałabym schudnąc 10 kg w miesiąc, czy to jest możliwe? Komus się udało? Macie jakies sprawdzone rady, co wam pomogło osiągnąć ten cel? Bardzo prosze o wskazówki odnośnie diety i ćwiczeń na schudnięcie, najlepiej takie które mozna wykonywac w domu bo na siłowni sie czuję nieswojo wśród tylu wytrenowanych osób :( próbowałam też kiedyś biegania ale szybko zrezygnowałam... Mam 30 lat, 162 cm wzrostu i waże 72 kg :( i chcę coś szybko zrobic bo czuje się z moją wagą i tym jak wyglądam fatalnie. Pomóżcie proszę!

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

03 paź 2017, 17:40

Max. co zrzuciłam w 8 tygodni to 14 kg, restrukcyjna dieta i ćwiczenia 7x w tygodniu. Regularne posiłki i dużo wody.
Śniadanie kromka chleba razowego + dżem. Po 30 minutach zielona herbata.
Przekąska 2 godziny po śniadaniu - pomarańczka lub grejpfrut.
Obiad - mix sałat z oliwą z oliwek i octem, kurczak na parze bez soli z mega dużą ilością przypraw i chilli. Po 30 minutach zielona herbata.
Później tak 3h po obiedzie jogurt naturalny.
A na kolację podobnie jak na obiad i też zielona herbata. Pomiędzy posiłkami woda, wieczorem zawsze 30 minut ćwiczeń. I tak wygląda mój dzień. Polecam codziennie na czczo pić sok z 1/2 cytryny z letnią wodą. ;)

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

10 paź 2017, 14:36

Witaj, 10 kg w miesiąc to może być trochę za dużo. Bardzo restrykcyjne diety nie są polecane, ponieważ możesz nie dostarczyć swojemu organizmowi wszystkich składników, których potrzebuje, a ponadto zwiększa się ryzyko efektu jojo. Bezpieczne odchudzanie to utrata ok. 0,5 - 1 kg na tydzień. Jeżeli chodzi o siłownię, to naprawdę nie masz powodów, żeby czuć się nieswojo - poćwiczyć przychodzą nie tylko szczupłe osoby, ale i początkujący, którzy chcą schudnąć. Rozumiem jednak Twoje obawy, jeśli źle się z tym czujesz, z powodzeniem możesz ćwiczyć w domu. Wspominałaś, że kiedyś biegałaś i zrezygnowałaś, mogę zapytać jaki był powód? Może warto powrócić do biegania? W ofercie naszego sklepu ABCfitness mamy szeroki wybór bieżni - jeżeli nie lubisz chodzić na siłownię, może to jest rozwiązanie?

lenkaszymanska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2017, 15:04

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

11 paź 2017, 10:58

powod był bardzo prosty, zmieniłam mieszkanie. przedtem mieszkalam blisko parku, to biegalam w weekendy jak mialam więcej czasu, nawet to lubiłam ale przeszkadzała mi trochę obecnośc innych ludzi, mialam wrażenie że się śmieją ze mnie. Wiem że pewnie przesadzam, ale jak ćwiczę w obecności innych to się źle z tym czuję, mam wrażenie że inni mnie oceniają, że mam taki wielki brzuch, grube nogi itd. :(

ollivka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2017, 14:00

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

12 paź 2017, 11:10

nie przejmuj się innymi ludzmi, tylko ci sie tak wydaje a jestem pewna ze wcale nie zwracaja na ciebie uwagi! na silowni na której chodze na fitness widuje nieraz kobiety z nadwagą i wiesz co? jakos nikt sie z nich nie smieje, przeciwnie, szanuje je za to ze im sie chcało ruszyć z kanapy i coś robią. Nie szukaj wymowek tylko skup się na swoim celu i będzie dobrze :)

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

18 paź 2017, 09:51

W takiej sytuacji może spróbuj biegać w mieszkaniu? Bieżnie do użytku domowego to coraz popularniejszy sprzęt do ćwiczeń. Możesz trenować w samotności, bez narażania się na spojrzenia innych ludzi, jeżeli to sprawia, że czujesz się niekomfortowo. Poza tym możesz biegać niezależnie od pogody - niestety słoneczne dni powoli się kończą, a bieganie w deszczu lub zimnie nie wszystkim odpowiada. Polecam bieżnię JAZZ SG-2100T marki Sapphire. Ma aż 24 automatyczne programy ćwiczeń oraz tryb manualny, umożliwiający dobranie indywidualnych parametrów treningu; oprócz tego szeroki pas i regulację kąta nachylenia. Ponadto można ją złożyć po zakończeniu ćwiczeń, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu. Możesz przeczytać więcej o tym urządzeniu na naszej stronie:
http://sapphire-sport.com/pl/kategoria, ... 2100t,116/. Jeżeli masz jakieś pytania, zachęcam do kontaktu.

lenkaszymanska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2017, 15:04

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

19 paź 2017, 09:12

Pomysl fajny tylko ta cena...a jest mozliwośc zakupu na raty gdybym się zdecydowala? jest to jednak sporo pieniędzy, niby mam trochę oszczędnosci ale nie chcę sie wszystkiego pozbywac. Ale juz muszę coś ze sobą zrobić, widzę jak tyję coraz bardziej z tygodnia na tydzień :( wiem ze za mało się ruszam, w pracy caly czas siedzę i to przez to :(

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

26 paź 2017, 08:53

Tak, jest możliwość dokonania zakupu na raty, dzięki usłudze Santander Consumer Bank. Wystarczy że złożysz wniosek i jeśli bank podejmie decyzję na tak, wysyłamy towar do Ciebie. Mam nadzieję, że jeśli zdecydujesz się na ten zakup, to podobnie jak inni użytkownicy docenisz stosunek jakości do ceny, bo biorąc pod uwagę funkcje, jakie posiada ta bieżnia, zapewniam Cię, że jest warta tych pieniędzy. Poza tym, w swoim przedziale cenowym ten model, o którym wspominałam, Sapphire SG-2100T JAZZ, to lider na rynku.

Awatar użytkownika
Basiasalata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2018, 23:05

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

09 kwie 2018, 15:49

Najważniejsza jest motywacja, zaangażowanie i systematyczność. Jak chcesz schudnąć to trzeba wziąć się za regularne treningi.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Jak schudnąc 10 kg w miesiąc?

09 kwie 2018, 19:14

Gdybyś miała 17 lat i zadała takie pytanie, to nie zdziwiłabym się. Ale mając 32 lata i pytając o możliwość schudnięcia 10kg w miesiąc, sama wystawiasz świadectwo o Twojej inteligencji :-D

A nie lepiej dieta 1700kcal + ćwiczenia + olej z wiesiolka (np. Gal w kapsułkach) wspomagająco? Chyba lepiej 4kg miesięcznie niż 10kg w miesiąc i jojo w postaci 10+5kg w gratisie!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość