Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Generalny remont sypialni

17 paź 2017, 14:44

Hej, chciałam zrobić generalny remont w sypialni. meble zamierzam kupić w kolorze wiśni. doradźcie jaki kolor ścian i dodatków pasuje. Dziękuję z góry

cudmalina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2017, 15:04

Re: Generalny remont sypialni

25 paź 2017, 15:27

Cos jasnego, w kontrascie do tej wiśni. Beze np albo odcienie żółtego, łądnie będzie tak sadze, ewentualnie cos bardziej chłodnego czyli szarosci. :urban:

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Generalny remont sypialni

15 gru 2017, 10:52

zdecydowanie jasny ciepły kolor będzie pasować. tylko nie wiem czy coś w rodzaju aromatycznego kardamonu czy raczej złota cejlonu… może łatwiej będzie jeśli zamówisz testery kolorów z palety kolory świata duluxa. będziesz mogła zobaczyć czy dany kolor pasuje do mebli i jak zachowuje się na żywo przy różnym oświetleniu

balbinia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2017, 12:57

Re: Generalny remont sypialni

15 gru 2017, 12:22

Hej, chciałam zrobić generalny remont w sypialni. meble zamierzam kupić w kolorze wiśni. doradźcie jaki kolor ścian i dodatków pasuje. Dziękuję z góry
Na pcozątku przeczytałam kolor ,,świni" :D No, ale skoro wiśni to myślę, że jakiś beż może?

Awatar użytkownika
Lorrain
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2016, 11:15

Re: Generalny remont sypialni

23 sty 2018, 15:44

Jak dla mnie to sypialnia powinna być przytulna, a to wiąże się z jednak ciemniejszymi barwami, nie tak jasnymi, ciepłymi. Ale to już zależy kto jakie ma poczucie estetyki, ale jaki by to kolor nie był to bardzo polecam zainteresować się tapetami, bo to jest teraz modne i bardzo się cieszę, że jest ich taki duży wybór, np na http://www.centrumtapet.pl/category/tapety-do-sypialni można zobaczyć co jest teraz popularne, ja za remont zabiorę się na wiosnę i jestem pewna, że tapetę w sypialni będę miała, bo mi się już znudziły jednokolorowe, nudne malowane ściany.

paprotka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:54

Re: Generalny remont sypialni

11 mar 2018, 15:12

i ja ostatnio stwierdziłam że mojej sypialni przyda się mały lifting. Jak na razie nie mam pomysłu co i jak, może się natknę na cos ciekawego jak będę na targach House Days w Nadarzynie. Może akurat coś w oko mi wpadnie.

alicjaznazwiskiemnan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:16

Re: Generalny remont sypialni

15 mar 2018, 15:54

tez bym chciala zrobic remont sypialni i nie tylko ale jak na razie to czasu brak na uzeranie sie z fachowcami. Poza tym ciezko znalezc kogos kto jest i tani i dobry. Umawiasz sie a tu przychodzi Ci taki rodem z Usterki...

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Generalny remont sypialni

08 lip 2018, 15:51

U mnie jak remont generalny to już na całego. Wymieniam nawet wszystkie dodatki;) Całkiem niedawno zafundowałam sobie właśnie takie odświeżenie pomieszczeń a nowe tekstylia zamówiłam z Room99, stylowe, nowoczesne z fajnym, oryginalnym designem i dobrej jakości. Bardzo ładnie się prezentują i świetnie mi służą;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Generalny remont sypialni

07 cze 2019, 15:15

Hej, do wiśniowych mebli proponuję jasny kolor ścian. A jeżeli chodzi o meble wypoczynkowe to całkiem fajne widziałam w sklepie internetowym https://scandicsofa.pl/. Możesz w nim kupić m.in., łóżko, sofę, fotel i wiele innych mebli tego typu.

nanana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:12

Re: Generalny remont sypialni

12 cze 2019, 13:54

W sumie to tak:)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość