paniala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2017, 23:17

zmiana image :)

21 lis 2017, 23:23

Witam was wszystkie,

Do tej pory byłam cichą, szarą myszką chciałabym to zmienić ale nie jakoś drastycznie.
Nie chciałabym z dziewczyny ubierającej się w bluzy dresowe zmienić w typową dżagę,

Chciałabym wyglądać po prostu bardziej kobieco, znalazłam pakuten.pl/promocje i wierze, że pomożecie mi wybrać coś na sam początek.

Mam 31 lat i jestem raczej drobna i szczupła mam nadzieje, że coś to pomoże,
Z góry dzięki i pozdrawiam

Cukierasek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2017, 08:32

Re: zmiana image :)

24 lis 2017, 08:34

w takim razie polecam zwłaszcza sukienki z tej stronki, ale również bluzki są super :) ♥

darkparadise
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2017, 17:42

Re: zmiana image :)

31 gru 2017, 18:47

Nie wiem czy koniecznie z tej stronki ale ogólnie warto zainwestować w sukienki, dodają klasy i kobiecości ;) Wydaje mi się, że niedługo będą promocje poświąteczne, możesz pochodzić i poszukać po sklepach :) Może jeszcze zmiana fryzury? Źle dobrana potrafi psuć urok całej buzi, a np kucyk codziennie moim zdaniem jest bardzo niechlujny. Dobry fryzjer na pewno ci doradzi, ja od siebie mogę polecić lokosuszarki. Są mało popularne a naprawdę łatwo ułożyć włosy na tysiące sposobów. Ostatnio dostałam nową z babyliss i jest świetna, nie zrażaj się jeśli nie umiesz za bardzo w stylizację i czesanie, po czasie samo zacznie wychodzić :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: zmiana image :)

08 sty 2018, 14:34

Zacznij od zmiany stylu ubierania się oraz samej fryzury co już bardzo wiele da i zmieni w Twoim życiu. Nie ograniczaj się też do jednego sklepu, szukaj generalnie online gdzie odzież jaki dodatki znajdziesz taniej.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: zmiana image :)

09 sty 2018, 15:39

Tutaj mogę się zgodzić zacznij od zmiany kolorystyki ubrań oraz ich stylu, potem koniecznie fryzjer, a my chętnie doradzimy podczas wyboru odpowiedniego obuwia, właśnie tym zajmujemy się na co dzień :)

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: zmiana image :)

12 sty 2018, 18:34

Taką radykalną zmianę najlepiej polecić profesjonalistom. W warszawskich salonach Gnatyshyn na Ursynowie styliści fryzur dokonują niemożliwego :) Są to wysoko wykwalifikowani fryzjerzy, którzy znają się na swoim fachu. Makijaż i manicure również można im polecić. Warto zajrzeć na ich stronę internetową aby zapoznać się z ich szeroką ofertą i zapisać się na wizytę.

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: zmiana image :)

16 mar 2018, 16:20

Nie wiem czy koniecznie z tej stronki ale ogólnie warto zainwestować w sukienki, dodają klasy i kobiecości ;) Wydaje mi się, że niedługo będą promocje poświąteczne, możesz pochodzić i poszukać po sklepach :) Może jeszcze zmiana fryzury? Źle dobrana potrafi psuć urok całej buzi, a np kucyk codziennie moim zdaniem jest bardzo niechlujny. Dobry fryzjer na pewno ci doradzi, ja od siebie mogę polecić lokosuszarki. Są mało popularne a naprawdę łatwo ułożyć włosy na tysiące sposobów. Ostatnio dostałam nową z babyliss i jest świetna, nie zrażaj się jeśli nie umiesz za bardzo w stylizację i czesanie, po czasie samo zacznie wychodzić :)
Chyba tez mam tę lokówkę :) Układanie włosów jest teraz bardzo, ale to bardzo przyjemne, więc nie zamieniłabym jej na żadną inną :) Bardzo mi oszczędza czas przed wyjściem do pracy! Uwielbiam takie grube loki, w zasadzie bardziej fale i tu raz dwa takie sobie mogę zrobić. A jak przyjdzie ochota na bardziej pokręcone i drobiejsze, to też się da :)

ManukaMedical
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:29

Re: zmiana image :)

28 mar 2018, 14:37

Inna fryzura, ubrania czy sposób zachowania się na pewno wpłynie na zmianę twojego image, jednak musisz zastanowić się w którą stronę chcesz pójść.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: zmiana image :)

12 kwie 2018, 21:06

A ja myślę, że zmiana fryzury bardzo pomoże. Znajdź jakiegoś dobrego fryzjera i zaszalej ;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: zmiana image :)

09 sty 2019, 10:25

Hej, na początek proponuję zrobić sobie makijaż permanentny brwi, ust lub kresek http://www.biotekpolska.pl/

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość