Kwiatuszek66
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2017, 23:26

Kobietki mam nietypowy problem z siostra

23 lis 2017, 23:30

Witam . Mam ogromny problem z siostra ponieważ strasznie wtrąca mi się w życie mojej córki . Córka ma 4 latka i zostawiam ja czasami z siostra jak mam zajęcia lub gdy czasami jadę na zakupy . Lecz ona we wszystko się wtrąca , każde mówić mojej córce do sobie mamo , do całej rodziny mówi ,ze ja jestem zła matką i ze nie dbam o dziecko . Co oczwyjście jest nie prawda bo dziecko zawsze jest czyste , nakarmione i szczęśliwe z nami , pełne uśmiechu i miłości . Dajemy naszej córce całą miłość . Siostra popadla w jakoś paranoje chyba , czasami mówi ,ze mi ja ukradnie i ucieknie , woli siedzieć z moja córka niż ze swoim narzeczonym , wydzwania do mnie tysiąc razy dziennie żeby z małą gadać przez telefon . Jak mala ma katar i daje krople to dzwoni do wszystkich z rodziny ,ze dziecko ma katar a ja nawet nie pojadę do szpitala na badania . Ostatio powiedziała że jak bym zaszła w ciążę z drugim dzieckiem to by je "zabiła" bo zaniedbalabym niby starsza córkę . Sytuację takie są ciągle , ciągle się o to z nią kłóce i przestaje odzywać na jakiś czas ,ale to nic nie daje . Że mną też się ciągle kłóci o to ,ze mam przyjaciółkę i ciągle mnie nastawia na nią .Czy to jest normalne ?? Czy powinnam ograniczyc spotkań córki z siostra ??? ( ona nie ma swoich dzieci )
:-| :-?

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Kobietki mam nietypowy problem z siostra

27 lis 2017, 13:05

Nie, to nie jest normalne i zdecydowanie powinnaś ograniczyć ich kontakty. Już w momencie o mówieniu do siebie "mamo" wydało mi się to niepokojące. Wydaje mi się, że Twoja siostra odczuwa silny instynkt macierzyński, tylko trochę źle sobie z tym radzi.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość