basia43
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2017, 13:56

Pakiet Oczyszczający

28 lis 2017, 13:59

Cześć Wam, ostatnio zaniedbałam swój organizm.. mało co sie wysypiam, brak ruchu, mało kiedy zwracam uwage na to co jem. I Chcialabym sie wybrać na oczyszczenie organizmu, do jakieś placówki która sie zna na tym.. i dziewczyny które robiły już coś takiego. i Jak wrażenia? Widzicie efekt ? :ico_brawa_01: :ico_obiadek: :ico_ciezarowka:

julkadryk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2017, 09:32

Re: Pakiet Oczyszczający

30 lis 2017, 09:35

Ja moge polecić z ręką na sercu taki pakiet w Hotelu Bacówka Radawa SPA, nie ma nic lepszego.
Wszystko na wysokim pooziome, opieka lekarzy, kontrole.
I o wiele lepiej sie czułam po tym pakiecie, zrobie to jeszcze po zimie.. Polecam

karo2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2017, 16:15

Re: Pakiet Oczyszczający

03 gru 2017, 14:11

Hej,
Ja bym próbowała jeszcze z dietami oczyszczającymi, które dostępne są w niektórych cateringach. Sama korzystam z takiej diety w Przełom w odżywianiu. W moim przypadku okazała się skuteczna w dosyć szybkim czasie. Czuje się dzięki niej lepiej. Mam wrażenie, że opadł też delikatnie stres, na który ostatnio jestem narażona. Jeżeli prowadzisz taki tryb życia jak piszesz to warto się zainteresować.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość