moniadawid
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2017, 10:19

Ciągłe zwolnienia z WFu

05 gru 2017, 10:21

Moja córka najpierw przychodziła do mnie z wielkimi błaganiami o zwolnienia z wfu, to ją głowa bolała, to miała okres, nie wyczaiłam ze kłamie :( ulegałam, sama nie przepadałam za wfem w szkole ale w pewnym momencie wydało mi sie to za często, nie zgodziłam sie dwa czy trzy razy a dowiedziałam sie ostatnio ze i tak przynosi zwolnienia, podrabiane chyba no bo ja nie podpisuje ani mąz tez nie. Strzeliłam kazanie a ona mi gadką wymówek. Nie wiem jak do niej trafic, doradzcie cos

koliberek001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2014, 17:14

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

06 gru 2017, 16:39

Twardo. Szlaban albo jakas inna kara, co to ma w ogole znaczyc jakies oszukiwanie rodziców i nauczycieli, ja bym sobie nie pozwoliła. Mówili kiedys w telewizji o skali zwolnien z WF-u przez młodziez ze to nagminne a dzieciaki ( rodzice zresztą tez)nawet sobie nie zdają sprawy jakie to wazne dla zdrowia zeby sie ruszac

moniadawid
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2017, 10:19

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

11 gru 2017, 11:08

Latwo mówic dac szlaban jak dziewczyna jest w trudnym wieku, buntuje sie, nie chce robic z siebie jej wroga, wybiore chyba sprytniejsze rozwiaanie z tym lekarzem, zobacze jak zareaguje, moze jej wszystko przejdzie jak ręką odjac ;)

timi554
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2017, 13:41

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

20 gru 2017, 13:43

ale to jest normalne

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

22 gru 2017, 12:51

Ja bym zaczęła od znalezienia powodu jednak. Może faktycznie jakiś jest. Jeśli tak to sprawę trzeba jakoś rozwiązać, a jeśli nie to faktycznie trzeba wyciągnąć jakieś konsekwencje

Primado
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:13

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

29 mar 2018, 11:44

To bardzo źle, WF jest niezwykle konieczny w takim wieku, musisz szczerze porozmawiać z córką i znaleźć wytłumaczenie dlaczego nie chce chodzić na WF, a potem wypracować jakieś rozwiązanie.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

03 kwie 2018, 02:06

A może kwestia leży po stronie nauczyciela? Sama pamiętam, że powodem moich zwolnień z WF-u było to, że nauczyciel zmuszał mnie do takich ćwiczeń jak przewroty, skakanie przez skrzynię czy kozła, taczka. Bałam się tych ćwiczeń, nauczyciel tego nie rozumiał, dlatego załatwiłam sobie roczne zwolnienie z WF.

lili99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2018, 13:26

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

03 kwie 2018, 13:34

Twardo. Szlaban albo jakas inna kara, co to ma w ogole znaczyc jakies oszukiwanie rodziców i nauczycieli, ja bym sobie nie pozwoliła. Mówili kiedys w telewizji o skali zwolnien z WF-u przez młodziez ze to nagminne a dzieciaki ( rodzice zresztą tez)nawet sobie nie zdają sprawy jakie to wazne dla zdrowia zeby sie ruszac
Myślę że to jest jakiś pomysł.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

03 kwie 2018, 22:48

Szlaban raczej nie rozwiąże problemu, jeśli powodem zwolnienia z wf jest problem z nauczycielem, kompleksy, wyśmiewanie przez kolegów i koleżanki

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Ciągłe zwolnienia z WFu

09 maja 2018, 09:27

Znaleźć powód i nie odpuścić. I niech nauczyciel weryfikuje każde zwolnienie u Ciebie

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość