Awatar użytkownika
AdultGirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2018, 21:57

Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

16 sty 2018, 20:56

Czy pozycjonowanie stron jest dla mnie? Prowadzę niewielką sprzedaż w internecie i dostałem taką a nie inną ofertę? Co oferuje taka firma i ile to mnie będzie kosztować?

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

01 lut 2018, 10:38

Pozycjonowanie to dobry sposób na reklamę każdej branży. Dostałeś już ofertę? A wypytali Cię chociaż o biznes jaki prowadzisz? Dobre pozycjonowanie musi być "szyte" na danego klienta, dlatego zazwyczaj wyceny są ustalane indywidualnie i nie ma jakiś konkretnych widełek. Ale za niska cena powinna wzbudzać nieufność - takie działania są kosztowne, narzędzia, które posiadają agencje również kosztują, tak samo jak ich wiedza. W internecie wszystko się zmienia, trzeba też na bieżąco śledzić te zmiany, za to też ludzie sobie liczą. I rozliczanie za efekt to bujda na resorach. Pozycjonowanie to efekt, który trwa, potrzebuje odpowiedniej strategii, właściwie wdrażanej. Masowe linkowanie prowadzi do szybkiej reakcji Google, który nałoży ban. No i audyt - każda firma powinna przeanalizować stronę, zobaczyć czy trzeba ją zoptymalizować przed rozpoczęciem działań poprawiających pozycję firmy w wyszukiwarce.

aniawiejska90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2018, 01:22

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

16 lut 2018, 01:38

Jeśli to jest pozycjonowanie sklepu internetowego lub portalu, to powinnaś ich zapytać o rozliczenie za efekt - wtedy zaczną pozycjonowanie od zera i zapłacisz tylko gdy fraza będzie w top10. Możesz też zacząć pozycjonować na własną rękę. Tu znajdziesz opis jak zaczać: dochodowyblog.pl

Lucja4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:02

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

22 lut 2018, 13:09

Pozycjonowanie do podstawa jeśli działasz w internecie :)

Marisa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

27 lut 2018, 17:13

Oprócz pozycjonowania warto jest się zainteresować na początek reklamą w Adwords. Na efekty pozycjonowania strony trzeba z reguły trochę poczekać.

agentka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:44

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

17 lut 2019, 22:11

Oczywiście, że warto. Kwestia tego tylko kto Ci to wykona i jaki model pozycjonowania będzie. Warto nawet pozycjonować blogi, jeżeli je prowadzimy hobbystycznie, o tym jakie to przynosi korzyści można przeczytać w tym artykule https://pho.net.pl/pozycjonowanie-bloga/ do tego prowadzisz sklep, to chcesz zwiększyć sprzedaż aby zmaksymalizować zyski. Moim zdaniem warto, są z tego na prawdę duże korzyści.

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

18 lut 2019, 13:21

Pozycjonowanie jest dla każdego i tutaj nie ma wyjątku. Jeżeli liczysz na rozkręcenie dobrego biznesu, to trzeba też wziąć to pod uwagę.

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

28 kwie 2019, 17:17

Warto skorzystać z darmowej wyceny i podjąć decyzję :). Ja od lat współpracuję z https://graffio.pl/ i szczerze polecam :)

dorota50
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2019, 09:07

Re: Czy pozycjonowanie jest dla mnie?

29 kwie 2019, 09:13

Wszystko zależy od kosztu oraz korzyści :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość