Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Woda z cytryną

01 mar 2018, 17:21

Zanim zaczęłam pić wodę z cytryną,bardzo często miewałam katary, grypy - jednym słowem często bywałam przeziębiona. Ktoś mi doradził,abym co rano do 1,5 litra dzbanka wlewała wodę i wciskała do niej całą cytrynę.Na czczo należy wypić duży kubek tego przygotowanego napoju i tak spożywać tę wodę przez cały dzień.Oczywiście należy to powtarzać dzień w dzień przez okrągły rok,a sami zobaczycie efekty. Powodzenia.

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Woda z cytryną

02 mar 2018, 17:32

Poza tym woda z cytryną jest świetnym izotonikiem. Dobrze nawadnia organizm. Poza tym jest dobra przy dużej aktywności fizycznej. Pomaga tez w procesie odchudzania.

Primado
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:13

Re: Woda z cytryną

29 mar 2018, 11:46

Woda z cytryną potrafi zdziałać cuda - ma dużo witaminy C - sama staram się pić jak najwięcej tego typu rzeczy.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Woda z cytryną

06 kwie 2018, 03:12

ja też sięgam po wodę z cytryną. Tak łatwiej mi wypijać 1,5 litra wody dziennie niż pić samą wodę gazowaną czy niegazowaną.
Dodatkowo od czasu do czasu stosuję dzień oczyszczający, czyli woda z cytryną, zupa cytrynowa z soczewicą, ryba z cytryną i mus cytrynowy, a do tego maseczka z cytryny i cytrynowy peeling.
Cytryna jest bardzo korzystna dla zdrowia i urody

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Woda z cytryną

15 kwie 2018, 20:44

Kiedyś jak byłam na diecie to nauczyłam się pić wodę z cytryną i teraz sobie na noc wstawiam do lodówki dzbanek z cisowianką, cytryną właśnie i laskami cynamonu i codziennie rano wypijam na czczo. Metabolizm się rozhulał, no i smaczniejsza taka woda od zwykłej :)

Agulaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:47

Re: Woda z cytryną

16 kwie 2018, 09:34

Woda z cytryną ogólnie działa cuda, jeśli chodzi o odchudzanie. ;) Sama jestem w trakcie spalania i przyznam szczerze, że samo to jak metabolizm właśnie "budzi się" do życia jest kapitalne. ;)

kosmetyczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 lis 2012, 14:47

Re: Woda z cytryną

18 kwie 2018, 08:53

Zanim zaczęłam pić wodę z cytryną,bardzo często miewałam katary, grypy - jednym słowem często bywałam przeziębiona. Ktoś mi doradził,abym co rano do 1,5 litra dzbanka wlewała wodę i wciskała do niej całą cytrynę.Na czczo należy wypić duży kubek tego przygotowanego napoju i tak spożywać tę wodę przez cały dzień.Oczywiście należy to powtarzać dzień w dzień przez okrągły rok,a sami zobaczycie efekty. Powodzenia.
ja piję ale podobno powinna byc ciepła, nie wiem czy to prawda, ciepła jakoś mniej smakuje

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Woda z cytryną

22 cze 2018, 21:50

Woda z cytryną jest świetna! Jeszcze do tego "utopić" w dzbanku liść mięty <3 pycha!

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Woda z cytryną

20 lip 2018, 12:15

Uwielbiam wodę z cytryną, jest po prostu świetna na upał, czy cieplejszy dzień, kiedy chcemy się napić. Bardzo dobrze smakuje, ja lubię taki cytrusowy/kwaśny posmak, więc jest idealnie dla mnie.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Woda z cytryną

20 lip 2018, 12:41

Woda z cytryną ma wiele zastosowań i jest zdrowa. Bogata w witamine C. Z tego co wiem bardzo pomaga na kaca :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość