Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

Kołysanki dla dzieci

07 sie 2007, 13:27

Śpiewacie swoim dzieciom kołysanki? Moze puszczacie płytę z piosenkami? Ja tam talentu nie mam ale coś się staram dla sowjej małej czasem pośpiwać :) Korci mnie zaby jej włączyć płytę z kołysankami hehe ściągnęłam parę kawałków z internetu podaję link jakby ktoś chciał http://warka.venti.com.pl/test/real_sim ... ewanki.php . Przy okazji sama się uczę niektórych pioseneczek dla małej :-D

Kiedyś czytałam ze w ciązy nalezy słuchać jedej melodii, potem dziecko będzie się przy niej wyciszać. Często słuchałam Kołysanki grupy Sumptuastic, teraz malutka przycicha jak jej tu puszczam hehe :-D chyba działa :ico_oczko:

bezuczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:35

08 sie 2007, 10:54

oj, mój talent tylko zaszkodził by mojej córeczce :ico_haha_02: My kupiliśmy kilka książeczek z seri, gdzie czyta bajki magda umer i wojciech mann o złotej rybce, kopciuszek, calineczka, jaś i małgosia, czerwony kapturek itd. Wydanie jest książkowe i dołączona jest płyta do każdej bajki, naprawdę super rzecz. Karolina zasypia przy bajkach już od jakiegoś czasu, zmieniam tylko repertuar :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-08, 10:57 ]
ps. dodam, ze jak będzie starsza to można czytać te bajeczki bo jest "papeirowe wydanie" :ico_haha_02:

lilo

08 sie 2007, 11:00

Ja mojemu synkowi od początku śpiewałam przed snem, a teraz łobuz jak zaczynam to woła "nie śpiewaj mama, nie ładna piosenka" :ico_oczko:

A te czytane książeczki na płycie to faktycznie fajna sprawa musi być. Muszę poszukać!!! Tylko nie wiem czy on usiedzi chwilę żeby posłuchać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 sie 2007, 18:22

Lilo nieźle Cie synek podsumował :-D

Ja mam zamiar kupić płytę Kołyskani-utulanki w wykonaniu Grzegorza (bodajze) Turnau . Słyszał ktoś opinie o tej płyce? No bo 30 złotych piechotą nie chodzi :ico_noniewiem:

lilo

09 sie 2007, 08:40

Chyba mu się już znudził mój repertuar :ico_oczko:
O tej płycie G.Turnaua nie słyszałam... Kupiłam kilka płyt które wydawane były w "Dzienniku" - jedna z piosenkami z "Pan Tik-Tak" :ico_oczko: , inna z melodiami z bajek, z piosenkami Natalii Kukulskiej... Całkiem fajne i można powspominać swoje dzieciństwo :ico_oczko:
Moje dziecko jak było malutkie bardzo lubiło piosenki Arki Noego - jak już siedział to podrygiwał śmiesznie jak tylko coś puściłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sie 2007, 15:38

myslałam o Arce Noego, musze sie wybrac chyba na zakupy moze moja panna tez polubi :ico_oczko:

bezuczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:35

16 sie 2007, 16:33

TE KSIĄŻECZKI, O KTÓRYCH PISAŁAM WYŻEJ W POSTACH, WIDZIAŁAM "KOPCIUSZKA" JAKO DODATEK DO BEŻĄCEGO NUMERU CZASOPISMA DZIECKO LUB MAMO TO JA (NIE WIEM DOKŁADNIE) polecam gorąco

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sie 2007, 10:45

Ja jescze będąc w ciązy zaczęłam zbierać bajeczki na płytach dla swojej Waneski, mam juz parenaście, jak urosnie będzie miałą sporą kolekcję :))
Narazie puszczam jwej kołysanki, kktóre ściągnęła z podanej w pierwszym poście strony, usypia ślicznie :) zastanawioam się tylko jak jej puszczać muzyczkę kiedy ona lezy w wózeczku na balkonie hehehe :D

Bezuczek chyba wybiorę się takze po ksiązeczki, dzięki za polecenie ;)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 sie 2007, 17:38

Alineczq, bardzo fajne te kołysanki. Dzieki za linka!!! :-D Ja zauwazyłam, ze moj Maluch lubi muzyke. Zamowilam mu juz na necie karuzelke do łozeczka, wlasnie ze wzgledu na melodyjki ktore tam ma. Moze beda mu pomagaly zasnac. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 12:40

Alineczq co do płyty Turnaua, to ja kupiłam mojej Tosi i polecam bardzo ładna aranżacja klasycznych kołysanek, tak że sama z chęcią słucham. :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość