gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Nowa klasa dla 6-klasistki

10 maja 2018, 15:33

Bardzo skrótowo rzecz ujmując: wyjeżdzam do pracy za granice, mąż jest tam już od lat, a ja teraz dołącze do niego na troche. Nasza najmłodsza i jedyna nieletnia córka (2 starsze są na studiach) zostaje pod opieką dziadków w Krakowie. W związku z tym musi zmienić szkołe, od września idzie do 6 kl. Bardzo was prosze o polecenie jakiejś dobrej podstawówki. Martyna jest zdolna, sądze ze sobie poradzi. Jest bardzo dobra z matematyki i ze sportu, jeździ na zawody, wygrywa szkolne turnieje w ping ponga. Bardzo bym chciała jakoś ułatwić jej te zmiane i zapisać do naprawdę fajnej szkoły. Czekam na wasze sugestie i z góry za nie dziękuje.

koliberek001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2014, 17:14

Re: Nowa klasa dla 6-klasistki

11 maja 2018, 08:46

Nie oceniam, nie znam sytuacji ale akurat jak sie zaczyna okres dojrzewania, to ją zostawiasz? Ja bym tak nie zrobiła choćby mnie nie wiem jak przycisneło. Ale nie moja sprawa. Co do szkól to przyjrzałabym sie prywatnym. Mają mniej uczniow i więcej zrozumienia dla pojedynczych “przypadków”

gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: Nowa klasa dla 6-klasistki

16 maja 2018, 14:22

Wyjeżdżam maksymalnie na rok, Martyna jest bardzo zżyta z dziadkami, krzywda jej sie nie dzieje. Nie o to pytałam. Dziękuje za informacje o szkole. Też myslałam o prywatnej, dużo dobrego słyszałam o takich szkolach zwłaszcza w dużych miastach. A jak z opłatami? Co prawda nie jest tak że ledwo wiazemy koniec z końcem ale paru tysięcy za miesiąc nie zapłace. Wiem że w niektórych szkołach są tego rzędu ceny.

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: Nowa klasa dla 6-klasistki

11 maja 2020, 11:56

I na jaka szkole w koncu zmienila?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość