Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

konto firmowe- jakie wybrać?

13 maja 2018, 12:02

Gdzie polecilibyście otworzyć firmowe konto, w jakim Banku? zalezy mi na tym zeby było darmowe, a nie jak dotad duze opłaty niemalze za wszystko. prowadzę własną działalnosć ale jest to malutka firma, nie stać mnie na takie opłaty. Słyszałam ze najlepiej w rankingu w 2017 roku wypadał pod tym względem nest bank. Macie tam konta? jakies porady opinie na ten temat...? O samym rachunku poczytać można tu https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html i osoby orientujace sie w tej tematyce bardzo poproszę o porady;)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: konto firmowe- jakie wybrać?

19 lip 2018, 00:02

Przejrzyj sobie konta typu "za 0 zł". Generują oczywiście jakieś koszty, ale większość tematów masz bezpłatnie lub bardzo korzystnie. Niektóre oferują dodatkowe benefity jak dawne (nie wiem czy istnieje jeszcze) rok bez ZUS itp.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: konto firmowe- jakie wybrać?

11 sty 2019, 14:18

Z tego co się orientuje nasza firma ma konto w banku Raiffeisen. Nie znam szczegółów, ale wiem że nasz szef to straszny sknera i każdą złotówkę 2 razy waży zanim raz wyda więc nie może być złe. Wejdź na stronę banku i sprawdź.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość