Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Sukienka na wesele siostry

21 maja 2018, 14:16

Witam,
w sierpniu jest ślub i wesele mojej siostry. Od jakiegoś czasu już, szukam odpowiedniej sukienki na tę okazję. Byłam w kliku sieciówkach w moim mieście, ale niestety nic wyjątkowego nie wpadło mi w oko.
Potem postanowiłam, że poszukam w necie. I tak trafiłam na tą tiulową sukienkę która baaardzo mi się podoba (zdjęcie poniżej :-) )
Tylko teraz pytanie do Was co byście widzieli na górę? Do kościoła muszę ubrać coś jeszcze ze względu na spory dekolt w sukience. I nie mam kompletnie pomysłu. Marynarka? Bolerko? Jakiś szal na ramiona? I przede wszystkim w jakim kolorze?
Z góry dzięki za wszystkie rady.
Obrazek

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Sukienka na wesele siostry

22 maja 2018, 10:51

śliczna jest! można wiedzieć gdzie kupowana? :-)
ja to bym najchętniej niczym jej nie zasłaniała na Twoim miejscu :ico_haha_02: no ale trzeba też brać pod uwagę chłodniejszy dzień, mimo, że to będzie sierpień... :ico_oczko:
a czy masz już tą sukienkę u siebie w domu? bo moim zdaniem najlepiej z nią wybrać się do miasta i zobaczyć na żywo co będzie pasowało, a co nie. moim zdaniem marynarka byłaby ok, ale trzeba dobrać odpowiedni fason marynarki, który będzie pasował do takiej sukienki.. dlatego to najlepiej zrobić na żywo :-) co do koloru: do takiego różu może pasować szara marynarka. fajne są też połączenia różu z niebieskim (ale takim jasnym). zależy też w czym byłoby Ci bardziej do twarzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Sukienka na wesele siostry

24 maja 2018, 13:35

Natali, nie mam jej jeszcze. Nie zmówiłam, bo ciągle się waham nad dodatkami i dlatego się wstrzymuję. Chciałabym najpierw zaplanować co dalej do niej dokupić, tak żeby być pewną jak będzie wyglądała całość. A sukienka ze sklepu VIVID store z neta.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Sukienka na wesele siostry

28 maja 2018, 12:41

dodatki są ważne, ale moim zdaniem zawsze coś dobierzesz do tego :ico_oczko: z góry nie da się dokładnie zaplanować jakie okrycie wierzchnie będzie naj. najlepiej mieć sukienkę fizycznie i potem kombinować z resztą. dopiero wtedy będziesz miała pewność jak wygląda całość :ico_oczko:
z ciekawości przejrzałam sobie inne sukienki w tym sklepie, bo mają ciekawe te kreacje. i chciałam dopytać, czy zamawiałaś już tam coś u nich? wydaje mi się, że te sukienki są takie bardziej ekskluzywne, dlatego jestem ciekawa jak z jakością :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sofia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2018, 11:40

Re: Sukienka na wesele siostry

30 maja 2018, 11:49

Ale piękna sukienka :O
Na górę też marynarkę albo cieniutką skórę, żeby przełamać ten tiul. I w szarym spoko, ale może za mdło będzie, można zaszaleć i dać jakiś pomarańcz, czerwień albo klasyczną czerń i potem taką kurtkę/żakiecik do czegoś jeszcze wykorzystać :D

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Sukienka na wesele siostry

04 cze 2018, 15:35

Natali, nigdy wcześniej nie zamawiałam w tym sklepie. Ale ogólnie co do jakości i obsługi to jestem spokojna, bo namiary na ten Vivid dostałam z polecenia. Po moich dłuugich poszukiwaniach w sieciówkach, musiałam zasięgnąć porad bardziej doświadczonych niż ja, w sprawach sukienkowych hehehe. Sukienka ma być u mnie w tym tygodniu i już nie mogę się doczekać.

Merg, myślałam nad butami i torebką i chyba pójdę w srebrny kolor. Wydaje mi się, że srebrny będzie fajnie pasował do tego delikatnego różu.

Sofia, właśnie ktoś na innym forum już mi podpowiadał skórę! Myślałam właśnie o takiej cieniutkiej jak piszesz. I chyba właśnie w tą stronę pójdę.

annika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:32

Re: Sukienka na wesele siostry

11 cze 2018, 16:36

Fajna sukienka, mi się jeszcze podobaja te wszystkie w botaniczne wzory, tego teraz sporo

aneta92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2018, 10:50

Re: Sukienka na wesele siostry

13 cze 2018, 10:30

Bardzo podoba mi się ta sukienka na zdjęciu. Przed weselem polecam wszystkim przyjaciółkom wejście na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki. Zawsze udawało mi się znaleźć tam odpowiednią sukienkę.

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Sukienka na wesele siostry

20 cze 2018, 23:09

Natali, nie mam jej jeszcze. Nie zmówiłam, bo ciągle się waham nad dodatkami i dlatego się wstrzymuję. Chciałabym najpierw zaplanować co dalej do niej dokupić, tak żeby być pewną jak będzie wyglądała całość. A sukienka ze sklepu VIVID store z neta.
sukienka piękna ale cena 1200 złoty dla mnie jest zabójcza. Kup sobie jakiś płaszczyk z rękawem 3/4 lub marynarkę

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Sukienka na wesele siostry

28 cze 2018, 11:51

Sukienka na wesele siostry powinna być naprawdę ładna, taka wiecie z efektem wow :d Sprawdź sobie sukieneczki w sklepie Comely: http://comely.pl są naprawę piękne i co najważniejsze wygodne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość